1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

F1 2010 - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Azur, Wrzesień 21, 2010.

1. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Gra w sieci, piszcie co o niej sądzicie...

Uprzedziłeś mnie :p / Jechu

TUTAJ TYLKO OPINIE

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Tam był już śmietnik. Tutaj MAJĄ BYĆ TYLKO OPINIE!

NA RAZIE NIE MA WERSJI Z POLSKIMI NAPISAMI I DUB!

4. DevNull90

DevNull90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wroo
    Więc moja opinia po ukończeniu 1 wyścigu w Bahrajnie... Gra jest świetna. Bardzo dobrze się steruje bolidem, zachowali realizm torów jak i samego trybu jazdy. Plan teamu na wyścig ma duże znaczenie (kiedy zjechać na pit stop itd).
    Mój pierwszy wynik to 4 miejsce (team Lotus) (Kubica miał 17.) więc nie jest źle :)

Lecę grać dalej

5. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Skoro robicie śmietnik w tematach to nie ma sensu ich trzymać.

TUTAJ TYLKO OPINIE !!!

6. mai

mai Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    DG
    gra świetna :) chociaż dosyć trudna , po kilku kółkach w kwalifikacjach miałem 18 miejsce (poziom hard bez wspomagaczy , poza linią pomocniczą na zakrętach). Można wybrać pełną liczbę okrążeń choć to pewnie dla hardcorowców (49 okrążeń bez bączka życzę powodzenia :D). Klimat bardzo fajny , chociaż bardzo łatwo o błąd na torze. Kamera z kokpitu trochę dzika, na początek bardziej polecam z nad hełmu. 1 sezon w karierze to wybór z pośród 3 słabych teamów - lotus i 2 inne ktorych nazw nie zapamiętałem aczkolwiek pewnie w miarę postępów będziemy podpisywać kontrakty z lepszą załogą. Język angielski znam średnio dobrze a orientuje się co jak i gdzie więc nie jest najgorzej (jednak nie wchodziłem w bardziej zaawansowane ustawienia bolidu). Ogólna opinia + wrażenia na 8+ także polecam :)

7. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    większą czcionkę sobie jeszcze walnijcie.
    Gra chrupie, przynajmniej u mnie. Przy dużych prędkościach bardzo to przeszkadza. Poza tym jest dobrze i trudno. Na wysokim poziomie ( jest wyżej jeszcze poziom expert) po trzeciej sesji treningowej najlepszy czas to 13-ta pozycja. Tor już chyba objeżdząm z zamknietymi oczyma. Grafika nie miodna, ale też nie paskudna. Zresztą nie ma kiedy na nią zwracać uwagi, trzeba wybitnie skupić się na torze. Co do ustawień bolidu, to w pit stopie widziałem takie opcje lecz jeszcze się nie zagłębiałem. jestem przed kwalifikacjami i głównym wyścigiem ( Bahrajn), zobaczymy jak wyjdzie w bezpośredniej konfrontacji. Boję się o framerate. Jak na razie 7/10 w tym duży punkt za klimat całej imprezy

8. DevNull90

DevNull90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wroo
    Ja grałem na hardzie z linią wyznaczającą trasę...
    Drugi wyścig skończyłem na 3 miejscu i mam 3 w generalnej jak narazie.

Dużo dają ustawienia w zakładce Engineer przed wyścigiem - jeśli jest sucho bierzcie ustawienia na całkiem suchutki tor (DRY) otrzymując tym samym najlepszą prędkość maksymalną.
    Co do pit stopu i taktyki zespołu ja nie biorę zalecanych ustawień i pit stop robię sobie pod koniec wyścigu (miałem 12 okrążeń to na 8, 10 okrążeń to na 7). Dlatego, że zazwyczaj wszyscy zjeżdżają wcześniej i idzie sobie nadrobić czasem nie mając nikogo przed sobą.

Kwalifikacje - jest jedna runda kwalifikacyjna, a nie tak jak 3 w TV. Kwalifikację można oczywiście skończyć wcześniej - robimy dobry czas, wjeżdżamy do pit stopu i przeskakujemy do wyścigu.

Co do kar - wjeżdżając komuś w tyłek łatwo można dostać przesunięcie o 5 miejsc niżej (wkurzyłem się i włączyłem od nowa). Innej na razie nie dostałem.
    Za ścinanie zakrętów dostaje się ostrzeżenia, co pewnie skutkuje tym, że można dostać karę przejazdu przez pit-lane.

Idę grać dalej, zdam relację później

9. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Poleciało 8 warnów, ktoś jeszcze chętny??
    Czytać pierwszy post!!
    @edit 11 warnów

10. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Gra całkiem przyjazna, choć naprawdę trudna. Model jazdy bardzo fajny, tak samo model zniszczeń, jazda z widokiem z kokpitu jak dla mnie fajnie wygląda tylko w deszczu więc jeżdżę z kamerom zza bolidu, na razie nie rozpoczynam żadnej kariery czekając na wersje PL której premiera przesunęła się na 28 września

11. damilio

damilio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Powiem Tyle F1 2010 nie szokuje ale nie rozczarowuję grze brakuję kilka drobiazgów jak okrążenie formujące, samochód bezpieczeństwa i spodziewałem się lepszej grafiki które na screenach wyglądało bardzo obiecująco no i chyba wydaję mi się dalej że wypadki i obsługa podczas pitstopu wygląda trochę szcztucznie z dobrych zalet gry to to iż dynamika jazdy bolidu jest na super poziomie, super wygląd bolidów i historia każdego zawodnika :) i należy się szacun dla Codemasters za całe otoczenie w garażu i wywiady

I Kupujcie Kierownice bo na padzie to biednie się gra

Moja ocena 8/10 Polecam i Czekajcie na wersje PL

12. przoms

przoms XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Niestety w grze jest bug i to spory, mianowicie wjeżdżając do pitstopu byłem na 3 miejscu, a wypuścili mnie dopiero jak bylem 22-gi, trwało to około minuty! Co dziwniejsze zdawało mi się, że żadne inne bolidy do pit stopu nie zjeżdżały oO

13. Dar43

Dar43 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Grałem na razie 1h z płyty i przyznaje czasem coś zwolni szczególnie przed informacjami z pitu i jak więcej bolidów koło siebie. Zobaczymy czy po instalce na dysk problem zniknie.
    Prowadzenie trudne (pad) ale mnie się podoba (przy TC ustawionym na FULL - nie można spokojnie wędrować z gazem do deski) :)

14. WALLE

WALLE Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czyli ten bug sprawia ze gra jest tylko grywalna jesli sie jedzie 100% wyscig ?? bo w przeciwnym razie ciagle bedziemy na koncach klasyfikacji ? katastrofa...
    Po codemasters sie tego nie spodziewalem... i jak tu kupować oryginalne gry jak coś takiego nam oferują...

A co do gry to bardzo fajnie sie jezdzi, jednak sa i wady, wg mnie to bolidy sa za "twarde" kilka razy odepchalem inny bolid i nic sie z nim nie stalo, nic nie odpadlo a powinno, oraz ten "hud" ten z telewizji o wiele wiele lepszy i tez od "LG"

15. xsewx

xsewx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dolnyśląsk
    Ja gram na poziomie medium i włącza mi się 20% okrążeń czyli 10 kółek do 12, da radę zmienić na 3 albo 5 żeby nie tyrać tych męczących 12. Gra dość fajna, spoko efekty deszczu i to naprawdę spoko czuć wyścig, ciężko nawet na medium minąć rywala wczoraj Vettela w ogóle nie wiedziałem jak podejść więc na plus, ale jako że nie jestem jakimś wielkim fanem wyścigów, chcę wiedzieć czy da radę robić jeszcze mniej kółek ?

16. macu14

macu14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bytom
    Ogólnie jestem zachwycony.
    Gram na hard, z wylaczonymi wszystkimi absami, kontrolami trakcji itd itd
    Fajny poziom, duża grywalność, przeraża mnie ilość restartów wyścigu, których użyłem :p
    Nie przycina mi się w ogóle, nie licząc kwalifikacji w Monte Carlo, pare razy dosłownie minimalnie,
    poza tym z grafiką wszystko ok.

Na minus jedynie ten pit stop.
    Próbowałem kilku rzeczy, mianowicie zmiana długości wyścigu z 20 na 30% zmieniłem i raz o dziwo nic się nie stało i wyjechałem normalnie szybko od razu,
    a tak to mimo iż nie ma nikogo na pitstopie to przeważnie czekam aż przejedzie od kilku do kilkunastu bolidów zanim moge wyjechac i wyjeżdzam zawsze w okolicach 22-24 miejsca, mimo iż zjeżdzam np 3.

Największy sukces: 4 w Szanghaju, a potem 10 w Bahrajnie, a reszta.. to przez pit stopy lepiej nie mówić :p
    Te pitstopy bardzo czesto psuja cala zabawe.
    Próbowałem wjeżdzać do pitstopu np 2 kółka później niż mówił mi o tym mój inzynier, czasem działało, czasem nie..

No ale ogólnie rzecz biorąc, nie potrafię się oderwać, gra daje niesamowitą radość, gdy po tym niesamowitym skupieniu i przejechaniu np 27 okrążeń jadąc bolidem Virgin jesteś w czołówce.

17. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Moje pierwsze odczucia z tej gry są jak najbardziej pozytywne ;] Model jazdy, realistyczność opon, czy też dźwięki silnika to tylko kilka zalet tej gry. Póki co jestem po kilku treningach by załapać całą mechanikę gry, ale muszę przyznać, że model sterowania bardzo się zmienia gdy z miękkich opon przesiądziemy się na twardsze. Brak muzyki podczas jazdy myślę że w niczym nie przeszkadza, bo w tej grze koncentrujemy się w bardzo dużej mierze na samej jeździe. Na kwalifikacjach, nie obchodzi nas zbytnio grafika czy szczegółowość bolidu, kierowcy, czy samego toru. Musimy uważać by nie popełnić żadnego błędu, nie przegrzać silnika, nie wypaść z toru, a tym samym "nabrać" żwiru na opony, co skutkuje mniejszą przyczepnością, a także uważamy na innych graczy (SI), by w nich nie wjechać i nie uszkodzić bolidu. Czasem jest tak, że 100ms decyduje o tym kto będzie zaczynał wyścig na pierwszym, drugim, czy trzecim miejscu. Grałem na padzie, i możliwości analogiczne były po prostu genialnie oddane w ręce gracza, a co dopiero na kierownicy. Nie wiem jak jest z silnikiem tej gry, czy jest to zmodyfikowany EGO z GRIDa/DiRTa, czy jest napisany od podstaw, ale w pit stopie (dokładnie w garażu) gdy spojrzymy z opon na team mate, widać jak klatki spadają, więc przez całą trasę obawiałem się tylko tego, czy klatki nie spadną na tyle by gra w pewnym momencie stała się niegrywalna. Poza tym, (jeszcze) nie dopatrzyłem się możliwości wyłączenia drgań w padzie, bo to też jest trochę dziwnie zrobione (gdy wjechałem na żwir drgała mocniej tylko lewa gałka, a powinny obydwie). Jednak mimo kilku niedociągnięć, ta gra jest naprawdę dobra i polecam ją wszystkim fanom ścigalek. Ode mnie 8+/10.

EDIT:W grze jest System Link. Wystarczy wejść w zakładkę Multiplayer.

18. hazardzik

hazardzik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Grałem 5 minut i zwróciłem uwagę na.... średnią grafikę i spadek fpsów.
    Grafika średnia, bo nawet nie widać dobrze cyferek na kierownicy... (z kamery z widocznym kaskiem). Na kompie grafika musi być dużo lepsza.

Spadek fpsów odczuwalny zwłaszcza po najechaniu na pobocze i przy kamerze z widocznym całym samochodem.

Jeśli chodzi o model jazdy, to pierwsza klasa.

19. Mefju

Mefju Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Jeśli o mnie chodzi, model jazdy wymiata, mam to szczęście, że gram na kierownicy, nie wyobrażam sobie grać w F1 na padzie.
    Grafika, grywalność, odwzorowanie torów wszystko jest super. Rozczarowały mnie jedynie zniszczenia, uważam, że są do bani, kary za kraksy też są mocno przeciętne. Jednak mimo wszystko gierka zabiera mi wolny czas, tak wciąga że aż sie do roboty nie chce wychodzić.

20. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Czepiacie się do tej grafiki. A co ma być super jak nic się nie dzieje?
    Włączcie sobie np. HEAVY RAIN w Monaco i podczas startu zobaczcie sobie na asfalt, bolid. Później podczas wyścigu. Efekty powalające
    Co do gry to rzeczywiści nie najłatwiejsza jak się gra bez wspomagaczy. Trzeba mocno uważać przy wyjściu zza zakrętu

Aha, i jeśli wam nie idzie etc to się nie denerwujcie. Poprostu jest to wina NIEZNANIA MAPY
    Trzeba wtedy na treningu pojeździć sobie z 30min po torze i nic innego jak zapamiętac trase, zakręty, jak w nie wchodzić i wychodzić
    To jest kluczem do sukcesu

21. kaban1987

kaban1987 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    WWA
    Gra jest super:) narazie jestem po 1q w bahrajnie, ale i tak uwazam ze gra miazdzy. Nawet te 3 treningi po prawie 2h sprawiaja radosc i chec gry a takze poprawienia swojego wyniku:) gram jak narazie na hardzie:) i moj najlepszy wynik to 2:01:254 i bylem 7.
    Jezeli chodzi o sama otoczke i grafike to nie narzekam:) wg mnie ta gra n ie musi miec oszolamiajacej grafiki, wazna jest sterownosc, odwzorowanie modelow jazdy bolidow f1.
    Napewno tej gry nie odstawie po paru dniach:)

Wczytywanie...

Poleć forum