1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

F1 2010- osiągnięcie (Jeździec deszczu)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dommal4, Październik 18, 2011.

1. dommal4

dommal4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pruszcz Gdański
    Witam! Wiem że już gracie w F1 2011 ale mam problem z odblokowaniem osiągnięcia "Jeździec deszczu" (Wygraj Grand Prix w trybie pojedynczego gracza w czasie ulewy z przewagą 20% długości całego wyścigu) w F1 2010. Jak najłatwiej je odblokować? chodzi mi o to który tor wybrać i na jaki dystans i czy opłaca się mieć wyłączoną asystę hamowania?

proszę o odpowiedź.
    Z góry dzięki :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. dommal4

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pruszcz Gdański
    3 osiągnięcia mi zostały do 1000 ;D

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Ja te osiągnięcie zrobiłem na torze SPA na dystansie 20% :) co do asysty hamowanie lepiej ją wyłącz, ja w żadnym wyscigu nie miałem jej włączonej, bo ona bardziej przeszkadza niż pomaga w wyścigu :)

5. dommal4

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pruszcz Gdański
    dzięki bardzo. Z asystą chamowania tak myślałem bo czasy o 5 sekund mam gorsze. Długo Ci zajeło odblokowanie tego osiągnięcia?

6. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Ty kolego grasz tylko w gry żeby odblokować osiągnięcia i nie mieć w ogóle fanu? 20% to 20%. To nie jest jedno krążenie tylko kilka

7. dommal4

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pruszcz Gdański
    dla mnie to jest fun. Ja nie oceniam jak ty grasz. Ja chce zawsze przejść całą grę a nie 30% ;P

Wczytywanie...

Poleć forum