1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

F1 2010

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Masownik, Wrzesień 15, 2010.

1. Masownik

Masownik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wziaść $$?
    Witam
    Zanbiedlugo wychodzi F1 2010 a tu cisza widzialme gameplaye calkiem milo to wyglada i wreszscie jakas ciekawa formula na xboxa..gral ktos moze w demo i czy wogole juz wyszlo?? zaznacze ze gra bedzie spolszczona do polskich napisow;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Daniello09

Daniello09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Demka nie ma i nie będzie, gierka będzie spolszczona nie tylko do polskich znaków, ale będzie i również dubbing pl.
    Dla mnie must have, kupuje w dniu premiery ;D

4. mesterLUK

mesterLUK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    BYDZIA
    dokladnie demka nie bedzie,ja juz gierke zamowiłem mam nadzieje ze przed 24wrzesnia mi przysla hehe juz sie doczekac nie moge:D

5. Masownik

Masownik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wziaść $$?
    z tego co widzialem na youtubie to gameplay bardzo fajny i grafika nawet ok;) ciekawe co zamieszcza za tryby i czy tryb kariery jakies z rozbudowa bedzie

6. binki_2009

binki_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Oj się zdziwisz trybem Kariery bedzie wypas widziałem prezentacje Polskiej wersji językowej i omówienie kariery i ci powiem że będzie bardzo rozbudowana i nawet bedziesz testował nowe czesci na treningach przed kwalifikacjami będzie wypas!!!Tylko się martwię jak będą wyglądały kolizje??

7. lemislaw

lemislaw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam nadzieje że dzisiaj bedzie juz ta gierka do pobrania, już nie moge śię doczekać

8. Blackburn

Blackburn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    w takim razie ją kup!
    skoro nie mozesz się doczekać, chociaż tą grę na która czekasz a Codemasters daje Ci możliwość pograć w dobrą gre F1

9. Mafia 2

Mafia 2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Miasto zła
    Nigdy nie podobaly mi sie gry typu F1 zobaczymy jak z ta bedzie...
    jak i rowniez bedzie spolszczona na full to trzeba w nia zagrać innej opcji nie ma
    macie filmik z targow prezetacji
    http://tvgry.pl/?ID=1173

10. krzysiek468

krzysiek468 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubań / Jelenia Góra
    Gra na pewno będzie świetna. Obowiązkowy tytuł :D

11. DeeJay3k

DeeJay3k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dlaczego twierdzicie, że będzie pełna polska wersja językowa z dubbingiem? Na stronie gry-online jest napisane, że będą tylko polskie napisy. Ta informacja o polskim dubbingu sprawdzona? Coś ciężko mi w to uwierzyć ;)

12. Blackburn

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    w takim razie polski dubbing dodali tylko dla picu na polskich targach ?

13. pawel1503

pawel1503 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jakuszowice
    Wątpię. Sam gdzieś czytałem, że Zientarski będzie podkładał głos za jakiegoś reportera (nie jestem pewien w 100%) Ale z drugiej strony nigdzie nie widziałem potwierdzenia polskiej wersji językowej, tylko napisy ;|

14. pawel1503

pawel1503 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jakuszowice
    na Xbox fun day był pokaz F1 i był wywiad z dziennikarzami no i tam był polski dubbing, a nie chce mi się wierzyć, że dubbing zrobili tylko specjalnie na fun day ;| Encyklopedia gier często się myli np: jeszcze mies. temu pisało, że Halo: Reach będzie miało polskie napisy ;]

15. DeeJay3k

DeeJay3k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Próbowałem przed chwilą znaleźć w sieci jakąś informację o full pl, ale niestety nic nie znalazłem, a o tym, że na jakiś polskich targach był prezentowany gameplay w pełnej polskiej wersji to nawet nie wiedziałem, skoro tak było, to pewnie będzie pełna polska wersja, chociaż dziwne, że nic o tym media z branży nie piszą.

16. Blackburn

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    Mylisz się gościu w zeznaniach.
    Pierw piszesz że będa same napisy, za chwile sam zaprzeczasz że wątpisz w to iż dubbing zostal zrobiony na XFD...

17. k990

k990 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przecież to oczywista oczywistość, że F1'10 ukaże się całkowicie po polsku( czyt. z dubbingiem PL). Jakoś nie wyobrażam sobie jazdy po torze w Monaco i jednoczesne czytanie komunikatów radiowych nadawanych przez inżyniera. Niedobra wiadomość jest taka, że na XFD dubbing ten 'wyglądał' na niezwykle sztywny. Mam nadzieje, że to poprawią do czasu premiery. A tu link, który potwierdza dubbing PL ( F1 2010 na Xbox 360 - gram.pl. Wszystko o grze F1 2010 ). Gram.pl jeszcze nigdy się nie pomyliło co do języka gry.

18. pawel1503

pawel1503 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jakuszowice
    Źle mnie zrozumiałeś. Mi chodziło o to, że wątpię żeby zrobili dubbing tylko na pokaz a w rzeczywistości go nie było. Rozumiesz?? ;]

19. BartyLA

BartyLA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Was naprawdę polski dubbing cieszy? Jeszcze z wielkim znawcą sportów motorowych Zientarskim w roli głównej? Chętnie bym mu dopłacił żeby tylko nie przykładał się do totalnego upadku tej gry jakim będzie jego głos podczas jazdy. Jestem wielkim fanem F1 od najmłodszych lat i nigdy nikt mnie tak nie irytował jeszcze jak ten człowiek. Po prostu trzeba będzie się zaopatrzyć w wersję tylko z napisami co wg. mnie jest najlepszym rozwiązaniem bo żaden dubbing nie zastąpi oryginalnych głosów :).

20. lemislaw

lemislaw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tez tak sądze przecież fifa też jest lepsza z angielskim komentarzem niż ze szpakoskim.

21. MateuszW

MateuszW Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nawet jeśli będzie ten nieszczęsny dubbing ,to miejmy nadzieje znajdzie się opcja wyboru napisów PL z angielskimi głosami(żeby nie było takich jaj ja z Mass Effect 2 :D)Jednakże jak ktoś wcześniej napisał , na gry-online jest informacja o polskich napisach , a to wiarygodne zródło według mnie.

Wczytywanie...

Poleć forum