1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

F1 2011 'gameplay'

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Lipiec 8, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda

Filmik prezentujący F1 2011, nic dodać, nic ująć.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Damianos_17

Damianos_17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nisko
    Dzieci zaraz będą pytać co z modelem zniszczeń.

4. kwiatek169

kwiatek169 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W sumie szoku niema ale należało się tego spodziewać ,ciekawy jestem czy poprawili sztuczną inteligencję i jazdę w deszczu. W 2011 dojdzie jeszcze KERS i podobnież DRS. Już się nie mogę doczekać:D:D

5. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Ja liczę tylko na brak błędu z pitstopem i będę w pełni zadowolony :) Btw. po co model zniszczeń w F1?

6. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    po to zeby sie rozpie****** :D

7. ColoringWyso

ColoringWyso Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dokładnie , szczerze mówiąc , prawdziwe f1 stało się tak nudne (przez DRS) że teraz interesujące są tylko wypadki.
    Gra jako gra , będzie super , szkoda , że f1 2010 znudziło mi się po 2 sezonach , dlatego nie kupie 2011

8. W13siek

W13siek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jest jeszcze gameplay z toru Silverstone: YouTube - ‪F1 2011 Preview Event Gameplay Video - Silverstone‬‏
    Ja już się nie mogę doczekać jako fan F1 mam nadzieję, że KERS i DRS będziemy mogli sami używać a nie, że gra wie o tym i sama używa kiedy chce. Liczę też na to, że gra będzie miała mniej albo i wcale (marzenie) błędów bo w 2010 kilka irytujących się zdarzało.

9. Rider112

Rider112 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wygląda oczywiście jak F1 2010, ale czego można było się spodziewać. Jako fan F1 prawdopodobnie kupię ten tytuł :)

10. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Trudno aby ta gra jakoś specjalnie się rozwijała, bo samo F1 się prawie w ogóle nie rozwija. Jako że CM mają zamiar wypuszczać F1 co roku, rewelacji nie należy się spodziewać. Jako że gra jest oficjalnie wspierana przez FIA, a Bernie Ecclestone nie lubi zmian, to pewnie nic "nadzwyczajnego" w niej nie zobaczymy.

Mam tylko nadzieje że wyciągnęli wnioski z poprzedniej edycji, i poprawią to co było do bani. Jedynie model zniszczeń mógłby ulec poprawie - a głównie chodzi tu o lepsze rozpoznawanie kolizji i poprawioną awaryjność bolidu. W 2010 najważniejsze było, aby przy stłuczce nie roztrzaskać przedniego skrzydła, a następnie nie pogubić kół.
    Mam nadzieje że w nowej wersji będzie można uszkodzić zawieszenie, silnik będzie ulegał awarii przy wysokim stopniu "eksploatacji", a KERS I DRS będzie działał rożnie, zależnie od technologi posiadanych przez zespół jak i rozwoju w trakcie sezonu.

11. Cze'si0

Cze'si0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  12. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Filmik nudny jak zeszłoroczny śnieg. Nic ciekawego, czy też nowego w nim nie pokazali. Nie odczułem żadnego WOW.
    Dlatego trzeba czekać na jakiś gameplay.

13. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    Prezentuje się ciekawie..ale nie wiem czy zagram ;/

14. Firioth

Firioth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gameplay fajny. Muzyka to po prostu dno. A co do samej gry, to F1 2010 było bardzo fajne jeśli chodzi o rozgrywkę, ale było kilka po prostu chamskich błędów (pitstopy, przebijające się co chwilę opony, lekkie wyjechanie = ścięcie zakrętu, brak kar dla AI). Pewnie teraz to poprawili. Fakt faktem jak ktoś wcześniej wspomniał grafika ta sama, ale to nie najważniejsze. Co do modelu zniszczeń to była tragedia. Uszkodzeniom ulegał tylko przednie skrzydło, odpadało koło. W porównaniu do Rfactor, które lata świetności ma już dawno za sobą to tam mogły ulec zniszczeniu boki bolidu, tylne skrzydło, mógł się silnik przegrzać i wiele wiele innych. Mam nadzieję że poprawią te dziwne błędy i zrobią porządne zniszczenia.

15. Emcio

Emcio Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lębork
    Tor SPA w Belgii :D
    Graficznie super.
    Tylko zbierać kaskę, żeby ta gra powiększyła moją kolekcję:D

16. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Myślę, że w F1 chodzi właśnie o to, żeby się NIE rozbić, ale fakt faktem, mogliby ulepszyć uszkodzenia mechaniczne. Do tego pitstop. Grafika wygląda fantastycznie nawet na konsoli, więc nie potrzeba ulepszeń.

17. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Nie będę tego komentować . Dodam tylko że nie chciałbym ciebie spotkać na xboxlive .

Co do gry będzie znów wiele godzin wypocin i walka o najlepsze miejsce . Poprzednia część była bardzo dobra . Choć po dłuższym czasie dopiero wydali poprawkę . Takich gier brakuje .

18. szem0

szem0 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    niech poprawią bug w pitstopie i płynność gry np. na torze w monaco

19. bartolinos15

bartolinos15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zaraz, zaraz - to tego buga z pitstopu jeszcze nie poprawili w tym wydanym patchu ? Słyszałem, że miał on poprawiać właśnie między innymi błąd z pitstopu? Zastanawiam się nad zakupem gry, a tu się okazuje, że dalej te same błędy.

20. Wolfe

Wolfe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak dla mnie to nuuuuuuuuudaaaaaaaa.

21. Firioth

Firioth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No własnie nie usuneli tego bugu. Podobno troszkę poprawili, ale i tak musisz czekać aż minie cię 24 kierowców żeby cię puścili. Jedyny sposób to wjechać do pitstopu wczećżniej niż planowali.

Nie, nie źle mnie zrozumiałeś :). Wiem, że chodzi o to żeby się nie rozbić ale lekki kontakt z innym bolidem np. podczas wyprzedzania powoduje jakieś tam uszkodzenie. W Rfactor jeśli ustawiło się wysoki % uszkodzeń, to własnie tak było. A tutaj jest tak - albo walniesz mocno i ci się urwie przednie skrzydło, albo walniesz lekko i jedziesz dalej bez niczego.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum