1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

F1 2011 początki- co zalecacie.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez cptMichaaX, Grudzień 31, 2011.

1. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Nigdy nie lubiłem gier związanych z wyścigami. Ledwo zacząłem grać to już mnie nudziło.Kupiłem F1 pod względem tego że bardzo lubię ten sport nie mówiąc o tym że bardzo kibicuje Kubicy. Gra świetna. Nie nudzi mnie a coraz bardziej zachęca z okrążenia na okrążenie już nie mówiąc o tym że co-op i multi to już szczyt świetniej zabawy! Ale wracając do gry. Jest możliwość ustawień bolidu, nie mam pojęcia jakie ustawienia są odpowiednie na dany tor. Jestem początkujący ale gram od początku na włączonych wszystkich symulacjach bez wspomagań itp. Tylko ABS i automatyczna zmiana biegów. Jeżdżę z widokiem z oczu. Mówią, że jest on trudny do opanowania ale używam go ze względu na to że wtedy mogę poczuć jazdę, szybkość bolidu i choć trochę zbliżyć się do tego czego czuje prawdziwy kierowca. Mam problemy z wyhamowaniem na zakrętach. Może to dlatego że pierwszy raz mam do czynienia z F1. Raz za wcześnie hamuje a raz za późno. Dziękował bym bardzo gdyby ktoś mi podpowiedział podstawy jazdy. A jeśli chodzi o ustawienia bolidu także był bym wdzięczny.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzysiek468

krzysiek468 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubań / Jelenia Góra
    Ustawienia auta na poszczególne tory znajdziesz tutaj F1 2011 Race Setups | RaceDepartment Forums
    Włącz sobie w opcjach optymalną linie wyścigową, będziesz wiedział jakim torem jechać, w których miejscach hamować, dodawać gazu itp. :)

4. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    z liniami wiem jeździłem. Ale wyłączyłem

5. Littbarski

Littbarski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    UK
  6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Co do ustawień ja korzystam ze strony podanej powyżej, a co do hamowania najlepiej najpierw potrenować z włączoną linia hamowania :) trenować jeszcze raz trenować dany tor :) Gra świetna :)

Wczytywanie...

Poleć forum