1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

F1 2011 Samochód bezpieczeństwa

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez dommal4, Listopad 24, 2011.

1. dommal4

dommal4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pruszcz Gdański
    mam pytanie. jak graliście w F1 2011 pojawił wam się kiedyś SC? Ja próbuję wszystkiego i nic.

2. Lotnik421 Xbox One

3. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. Littbarski

Littbarski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    UK
    Po ściągnięciu najnowszej aktualizacji SC pojawia się zdecydowanie częściej. Na 3 rozegrane wyścigi dwukrotnie wyjeżdżał SC( wcześniej było o to trudno ). Patch wprowadził sporo zmian, kierowcy jeżdżą agresywniej, popełniają pomyłki, więcej jest kolizji i wypadnięć z toru - jednym słowem gra nabrała realizmu.

5. pzajac2

pzajac2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Częstochowa
    Najnowszej, czyli wczorajszej, czy tej poprzedniej? Bo na poprzedniej też nie udało mi się spowodować wyjazdu SC przy normalnej jeździe. A tą z 23 XI dzisiaj zainstaluję i sprawdzę :)
    XBOX 360 Update Center | F1 2011

6. dommal4

dommal4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pruszcz Gdański
    pojeździmy zobaczymy. Po aktualizacji też mi się nie pojawił a brałem nawet na heavy rain i nie było

7. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Aby w ogóle wyjechał to trzeba ustawić w opcjach i jechać na conajmniej 20% dystansu.

Wczytywanie...

Poleć forum