1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

F1 2012 problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez krzysiek468, Luty 16, 2013.

1. krzysiek468

krzysiek468 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubań / Jelenia Góra
    Witajcie!
    Gram tryb kariery- pierwszy sezon w Williamsie. Poziom AI legend. Mam 3 wyścigi do końca sezonu i realne szanse na mistrza.
    I tu mam problem z kwalifikacjami do GP Abu Dhabi. Nie jestem w stanie zrobić takiego czasu, aby wyjść z Q1. Jest lekki deszczyk, warunki na zalożenie opon przejściowych -Intermediate (z zielonym paskiem). Czas okrążenia gorszy o 5-6 sek. od najlepszych i brak jakichkolwiek szans na wejście do następnej rundy kwalifikacji, a AI notuje czasy niewiele gorsze od tych na suchym torze. Dodam tylko, że przeważnie nie mam problemu z wejściem do Q3, moja średnia pozycja w kwalifikacjach: 7 ze stratą góra 0,5-1 sek do pierwszego. W czasie ulewy w GP Monaco zdobyłem nawet Pole Position.
    Czy to bug, że AI notuje takie czasy do których nawet stając na głowie nie jestem się wstanie zbliżyć nawet? Takie czasy AI wykręca, gdy przyspieszam po prostu czas, na torze jestem w stanie utrzymać się za AI całe okrążenie jadąc porównywalnym tempem.

Z góry dzięki za wszelkie porady :)
    Pozdrawiam Krzysiek

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzemyk12345

krzemyk12345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zbytnio ci w tym nie pomogę, ale miałem podobnie w f1 2010, tyle że na torze w Monaco.
    A moją taktyką było zdobycie nadmiaru pkt. na pozostałych torach tak aby po słabym miejscu w Monaco i tak być na 1 miejscu.

4. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Odp: F1 2012 problem

Info bezpodstawne, bo nawet nie grałem w tę edycję, ale może spróbuj przejechać ze dwa-trzy kółka na oponach typu slick.

/Wysłane z telefonu/

5. krzysiek468

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubań / Jelenia Góra
    Z tym będzie ciężko, bo zostały tylko 3 wyścigi licząc z tym.

Próbowałem tego, na slickach to jak jazda po lodzie :)

6. mseredin

mseredin XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mikołów, Śląskie
    Odp: F1 2012 problem

A w ktorym momencie sesji ty robisz swoje najlepsze okrazenie, a w ktorym cpu? Z tego co pamietam Q1 trwa 20 minut i w tym czasie warunki na torze potrafia sie znaczaco zmienic - moze pod koniec sesji tor jest bardziej suchy - jak w prawdziwej F1

Wysyłane z mojego NexusHD2 za pomocą Tapatalk 2

7. krzysiek468

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubań / Jelenia Góra
    Brałem to pod uwagę, w każdym momencie sesji podobny czas wykręcam.
    Myślę, że to jest jednak bug. AI jedzie prawie jak po suchej nawierzchni, a ja się ślizgam :D

Wczytywanie...

Poleć forum