1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

F1 2013 - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 1, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    pojezdzilem troche wiec moge cos napisac, na pierwszy rzut oka gra sie tak samo jak w wersje 2012 co dla mnie jest duzym plusem bo uwazam ze zeszloroczna edycja byla swietna, poprawiono tryb scenariuszy ktory teraz jest bardziej rozbudowany i ciekawszy, w kariere narazie nie jezdzilem ale podejrzewam ze wiele sie nie zmienilo, duuuuzym plusem jak dla mnie jest tryb classic, swietnie zrealizowany, czuc ze jedzie sie w latach 80, naprawde swietna sprawa i czegos takiego mi brakowalo w grze tego typu

1 osoba to lubi.
  4. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    f1 classic!!! szaleństwo! mega miodnie móc znów usłyszeć silniki z tamtych lat. kto grał w pierwszego rFactora, wie o co biega. model jazdy zaskakująco dobry.
    a sama f1 2013 to niemal żywcem wersja zeszłoroczna(treningi :D). co nie musi oznaczać krytyki, bo tamta wersja była równie zacna.
    wydaje się jednak, że tutaj hitem będzie dodanie tras/bolidów z ery turbo. jest dobrze.
    w takich chwilach żałuję, że nie mam jeszcze kiery do xboxa. na pc mam, cóż z tego, skoro nikt mundry nie zechciał jeszcze zmodować xboxa pod tym kątem. ;P

Wczytywanie...

Poleć forum