1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

F1 2013

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez triwet89, Grudzień 17, 2013.

1. triwet89

triwet89 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ostatnio po przerobieniu na RGH mojej konsolki chciałem pograć w F1.Wcześnij Przeniosłem wszystkie gry z hdd1 na usb0 za pomocą menegera plików w FSD.
    I ppojawił się problem a mianowicie podczas wczytywania zapisu wyskakuje błąd. Jest to taki oto komunikat.
    Nie udało się wczytać zapisanego stanu gry, poniewaą korzysta on z zawartości do pobrania, która nie jest już dostępna.
    Musisz pobrać ją ponownie ze Sklepu Xbox Games, aby móc wczytać ten zapis.

Proszę o pomoc. Pobrałem u kumpla na kosole swój profil oraz daną zawartoś Clasic edition. skopiowałem na pena i **** nie idzie proszę o pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum