1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

F1 jak FIFA

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Krav53, Wrzesień 26, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Krav53

Krav53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skarżysko
    Steven Hood z Codemasters w wypowiedzi udzielonej stronie Play.tm przyznał, że chciałby aby ich gry o Formule 1 były jak FIFA. To znaczy, że brytyjski wydawca zamierza co roku wydawać nowy tytuł na licencji FIA.

Największym problemem w tym założeniu może się jednak okazać droga licencja.
    ]
    Hood zapewnia też, że takie rok roczne wydawanie gry nie ma być zwyczajnym odcinaniem kuponów, a motywowane jest po prostu chęcią realizacji pomysłów jakie Codemasters ma na symulator Formuły 1. Osobiście, po latach posuchy, wcale bym się nie obraził na taki model wydawniczy.
    http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,8427869,F1_jak_FIFA.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Niby fajny pomysł ,ale ja bym wolał dostać gre np co dwa lata i żeby była lepiej zrobiona niż dostać co rok grę ze zmienionym menu.

4. LowMen

LowMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Malbork
    Dla mnie zajefajna wiadomość, co roku FIA dodaje nowe przepisy do F1, więc co roczna edycja jest jak najbardziej przeze mnie pożądana.

5. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Najlepiej żeby to było w formie aktualizacji lub możliwości zakupu za ms points a nie wymagającej kupienia nowej gry.

PS-nie używaj oczojebnego koloru bo zaraz będę musiał okulary nosić

6. trayman

trayman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Gra jest kapitalna, nie ma tu co robić corocznych rewolucji jak z jakimś PES'em itp. Wystarczą świeże licencje, wprowadzenie kilku nowych elementów (brakuje mi najbardziej okrążenia formującego, SC i ... no właśnie? Czego tej grze brakuje?:p)

Keep it going!

7. Utakata

Utakata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dobre info , dobrze gdyby za rok postarali się lepiej i zrobili coś lepszego niż w tym roku
    Było tyle pochwał ale do czasu premiery ;(

8. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Oni niech lepiej robią GRIDa 2 :D

9. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Człowieku, daltonistą jesteś, czy jak ? Kolejny temat, kolejne *****ne kolory, nie możesz jak normalny człowiek używać szarej czcionki, niepogrubionej, bez kursywy, bez podkreślania. Nie wiem, co ty chcesz osiągnąć takimi zmianami kolorów, ale po prostu wkur*iasz niektóre osoby.

Co do tematu, i to dobrze, i to źle. Dobrze, bo dawno nie było dobrych gier o F1, źle bo... czy z czasem nie przeje się nam to ? Osobiście wolałbym taki schemat tworzenia gier : F1, DiRT, GRID, F1, DiRT, GRID, i tak aż do usranej śmierci :D

10. sebol12

sebol12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Planeta Ziemia
    Mnie F1 nie podeszła. Spodziewałem się więcej po tym tytule. Wolę poczekać na DIRT 3 albo może Grid 2.

11. Paso_holik

Paso_holik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja powiem że im dłużej gram w f1 tym bardziej mi się podoba, fakt kilka wukrzających bug'ow jest ale ogólnie daje rade i fajnie że jest pomysł aby kontynuować serię.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum