1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

F1 Patch

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez pawel1503, Wrzesień 29, 2010.

1. pawel1503

pawel1503 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jakuszowice
    Na pewno codemasters będzie wypuszczał patche które będą w małym stopniu likwidował bugi, tu właśnie naradza się moje pytanie. O ile wiem to żeby patch się pobrał to trzeba podłączyć konsole do internetu, jeżeli gram na piracie i nie chce podłączać konsoli do internetu bo obawiam się bana to będę musiał grać w zabugowaną wersję?? Czy jest jakaś możliwość pobrania patcha i wgrania przez pendrive tak jak w przypadku Dashboard????

2. Lotnik421 Xbox One

3. glebels

glebels Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kurde mam ten sam problem :/ a patch by się zdecydowanie przydał...

4. mucioo

mucioo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Nie mogę zrozumieć skąd się jeszcze takie pytania biorą. Wałkowane setki razy. Owszem można, da się ściągnąć z internetu jak ktoś życzliwy udostępni np. na stronie XBOXModder.com - JTAG Marketplace Potem trzeba przerzucić na twardy dysk z xboxa (podłączając do komputera lub przez ftp jak masz jtaga i np. freestyle dash).

Ewentualnie można jeszcze ściągnąć patch, rozpakować go przy pomocy np. Le Fluffie App, następnie wyodrębnić z obrazu gry potrzebne pliki. Przy pomocy xextool'a spatchować wyciągnięte wcześniej pliki gry, no i na końcu wrzucić je z powrotem do obrazu. Potem można sobie wypalić sptachowaną grę.

Do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum