1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

f3 crash co chcesz dalej zrobic

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kamillo1119, Listopad 16, 2014.

1. kamillo1119

kamillo1119 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Panowie mam taki problem za kazdym razem gdy włączam xboxa ładuje sie fsd i wyskakuje f3 crash co chcesz dalej zrobici zawsze wciskam reset f3 i laduje sie normalnie. Co mam zrobic zeby nie było takiego czegos tylko po włączeniu odrazu uruchomił sie FSD. Zmieniałem fsd kilka razy nie pomogło moze wy dacie rade!

2. Lotnik421 Xbox One

3. drzazga78

drzazga78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    a zainstaluj FSD w jakism innym katalogu niż masz teraz - i w Dashlaunch'u ustaw ścieżkę startu FSD w tym nowym katalogu co właśnie zainstalowałeś - czy to dalej będzie Ci wyskakiwać ?

4. kamillo1119

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    chodzi o to ze ja nie mam nic mam tylko wrzucony fsd na dysk przenosny i tyle bo poprostu z tymi dashlaunchami nic nie umiem nie wiem jak to zrobic moze napisze ktos krok po kroku jak wszystko wykonac.

5. drzazga78

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    możesz to zrobić na różne sposoby:

1 np. pobierasz plik F3Installer-ISO.rar- w środku bedzie obraz ISO - który wypalasz IMGBurn'em - jak wypalisz płytkę to wrzucasz ją do xboxa - pojawi się okno instalacji FSD i Dashlaunch'a - wskażesz że ma instalować się na Pendrive i dzięki temu będziesz miał świeże FSD + Dashlaunch
    (plik F3Installer-ISO.rar wraz z opisem F3Installer now available | Team Xecuter )

2. Możesz też pobrać samo FSD i programik Dashlaunch - połączyć konsolę przez FTP - i wrzucić pobrane FSD + DL po kablu na konsolę - dokładnie na Pendrive

Dashlaunch pobierzesz tu:http://www.realmodscene.com/index.php?/topic/3228-dashlaunch-312/
    FSD pobierzesz tu: http://www.realmodscene.com/index.php?/topic/2090-f3-rev-775/

3. Jak możesz mimo wszystko wejść do FSD to wejdź do opcj Przeglądania Plikó (File Explorer) - i tam przejrzyj Pendrive - będziesz dzięki temu wiedział gdzie masz zainstalowane FSD i czy masz zainstalowanego Dashlaunch'a ( folder typu Dashlaunch, DL, DL30 itp)

3a. Jeśli masz już Dashlaunch na Pendrive - to ściągnij tylko FSD - i przekopiuj przez FTP do innego katalogu (niż obecnie zainstalowane FSD) - wtedy uruchamiasz posiadanego Dashlaunch'a - i w opcji ŚCIEŻKI - zmieniasz starą ścieżkę dostępu do FSD - na nową

6. kamillo1119

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki wielkie bardzo dobrze mi to wytlumaczyłes na innych forach jest tego tak ze nie mozna zrozumiec także dzieki i zaraz bede próbował

7. kamillo1119

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A i jeszcze jedno FSD mam wrzucic folder czy wszystkie dane z folderu wrzucic na pendrive albo jak mam dashlaunch to co wtedy mam robic co w dashlaunch krok po korku trzeba zrobic

8. drzazga78

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    jeśli pobrałeś plik: TeamFSD.Freestyle3.0.775.7z - rozpakowujesz go - w środku masz kolejne archiwum F3Rev775.7z - rozpakowujesz go do osobnego folderu.

po rozpakowaniu w folderze F3Rev775 masz

3 foldery i 6 plików
    MEDIA
    PLUGINS
    SKINS
    Database.xmplr
    NuiIdentity.bin.be
    default.xex
    live.json
    nuisp1033
    nxeart

to jest całe FSD - musisz skopiować to przez FTP do nowego katalogu (przypuśćmy że obecnie FSD masz zainstalowane w folderze Freestyle - to tworzysz nowy katalog np. F3 - i tam kopiujesz to co podałem wyżej )

potem uruchamiasz Dashlaunch - przypuszczam, że znalazłeś go na swoim pendrive (uruchamia się go przez plik: default.xex)

jak DL się uruchomi - ( taka czerwona plansza ze startującą rakietą) to wchodzisz w ŚCIEŻKI / PATHS i w linijce Default - ustawiasz nowy katalog FSD ( wyżej nazwaliśmy go dla przykładu F3)

czyli np. miałeś do tej pory ustawione Default - USB:\Freestyle\default.xex - a ty zmieniasz to na np. Default - USB:\F3\default.xex

na koniec musisz zapisać to co zmieniłeś w DL - będzie tam na pewno opcja SAVE / ZAPISZ

i to powinno być wszystko - uruchamiasz konsolę od nowa - i powinna wstać już z nowego FSD (w DL wskazujesz po prostu skąd ma konsola uruchamiać FSD)

9. kamillo1119

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Juz wszystko mam działa mi jak należy człowieku jestes genialny naprawde mega ci dziekuje!

10. drzazga78

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    luzik, mam po prostu chwilę wolnego czasu :smile:

Wczytywanie...

Poleć forum