1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

F3 PL - A dodatki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez aerO^, Listopad 23, 2009.

1. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak , tak znany temat , wiem pisało , że nie działają , ale to było kiedyś , czytałem trochę o F3 PL i wyczytałem , zabawne , że na Wikipedii że...
    Czyli dodatki będą działały czy nie ? Wcześniej nie działały rozumiem , bo nie było patcha , normalne , a teraz i dobrze tutaj pisze , patch 1.7 jest zawarty na płycie? Bo boję się podłączać X'a , żeby wgrać patcha 1.7 , a na płycie od GOTY z dodatkami był tylko patch 1.5 i wszystko dodatki , tylko , że achivy z DLC nie wyświetlają mi się tzn jest ich 72 i pisze "Translated Text" i tam gdzie powinno byc napisane co nieco o tym achivmencie nie ma nic tylko ten głupi tekst myślę , że to wina patcha , że jest tylko 1.5 , idioci wsadzili patcha 1.5 na płytę z 5 dodatkami , skoro 1.7 jest wymagane... do wyswietlania tych achivów chyba , co na to poradzicie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. truskolodz

truskolodz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dublin/Łódź
    Wszystko fajnie pięknie, ale tutaj chodzi o wersję PC. Na X0 to nie działa. Sprawdzone wielokrotnie z najnowszymi aktualkami z XBL.
    Dodatki do Fallouta 3 PL nie działają. Musisz mieć wersję angielską.
    Albo czekać na wersję F3 GOTY PL lub kupić Angielską, ze wszystkimi dodatkami. Innej metody nie ma i tyle.
    Dlatego wolałem wersję Angielską.
    I nastepnym razem, nie czytaj bzdur w necie dotyczących patchy....wersji PC. :p

4. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Hmm , ja mam teraz angielską i płytkę z GOTY i wszystko chodzi oba angielskie i wgrało mi patcha 1.5 z płyty od GOTY i jak teraz sprawdzam achivy to wszystkie są PL , a te z DLC WSZYSTKIE pisze "<Translated Text>" Jak przestawię na angielski i dam resa konsoli nadal takie coś , a po za tym mógłbyś sprawdzić , jaką wersję fallouta masz ? Bo tak jak mówiłem , boję się podłączać , a z tego co wyczytałem to tylko na PC jest 1.7 , a na konsoli najwyższy 1.5 ? I 1.5 obsługuje wszystkie DLC? Bo nawet w tych co powinien obsługiwać mam te głupie "Translated Text"

Wczytywanie...

Poleć forum