Fable 2 a Fable 2 game of the year edition

antias

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Ściągnąłem FABLE 2, lecz nie wiem, czy aby na pewno wersję GOTY. Jak to rozroznic? W menu zadna informacja nie widnieje. I jeszcze jedno: czy wszystkie wersje FABLE 2 są jedynie polskimi wersjami kinowymi? Dialogi nie sa tłumaczone, tak?
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
zobacz ile jest aczików do zdobycia;) jeżeli ponad 1000 to jest to GOTY a jak 1000 to zwykle fable
Niestety raczej wszystkie wersje są kinowe czyli polskie napisy (ja się nie spotkałem z ta gra z dialogami PL)
 

antias

Użytkownik
Użytkownik
Jesteś pewien? W, dajmy na to, GOW 2 też mam ponad 1000 do zdobycia, a jednak nie mam żadnego dodatku.
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
mam i zwykła edycje i jest 1000g do zdobycia a w goty jest 1350g tez ja mam
 

antias

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki wielkie. Rzucę Ci na winiacza :p
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
@2UP
Bo nie zrobiles updatu gry temu pokazuje ci tylko 1000


@TOP
Zeby sprawdzic czy to GOTY musisz wlozyc plytke z gra, ewentualnie w abgx pokaze ci nazwe gry FABLE 2 GOTY
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
mi pokazywało 1000g na starej wersji gry a na goty jak pobrałem to normalnie 1350g jest
 

antias

Użytkownik
Użytkownik
W abgx w nazwie gry wyświetla jedynie FABLE 2. Nadal nie mam pewności, czy to jest GOTY... :p Po włożeniu dysku do napędu pojawiłoby się coś w tytule? Nie mam pojęcia, w jaki sposób mogę się dostać na te dodatkowe wyspy. Obraz waży 7 654 976 KB.
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
no zobacz w achiewmentach? czy jest ponad 50 i czy jest 1350g w abgx ci pokaże.
jak odpalisz gre to niczym się nie różni
 

antias

Użytkownik
Użytkownik
Tak, to jest edycja GOTY. Sprawdziłem na konsoli znajomego.
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
I jak do tego doszedłeś?
 

scorpionx

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli nie da rady sprawdzić tego programami, polecam zacząć grę. Przejść pierwsze questy i udać się do miasta Bowerstone, podążając za questem głównym - dochodzimy tam po niecałej godzince gry, może trochę dłużej.

Gdy wczyta nam się miasto ruszamy przez siebie przechodząc przez most, na jego końcu schodzimy w lewo, po schodkach w dół do doków. Jeżeli na przeciwko rzeki stoi koleś przy łodzi podwodnej (sic!) to znaczy, że to jest wersja GOTY. Ten koleś łodzi wiezie nas na jedną z wysp.

Po przeciwnej stronie schodów stoi natomiast taki facecik, Murgo, przy straganie, i oddaje nam za darmo gdy do niego zagadamy śnieżną kulę, taką co jak się potrząśnie to sypie śniegiem. Gdy w ekwipunku klikniemy na niej A to przeniesie nas automatycznie na wyspę z drugiego dodatku :D

antis, ot cała filozofia dostania się do lokacji z GOTY :D
 

Janol23

Użytkownik
Użytkownik
jak masz goty 1350 i możesz je zdobyc np zrób jakieś łatwe np uprawiaj sex 25 razy
lub otwórz wszystkie demoniczne drzwi
 

Kylar_____

Użytkownik
Użytkownik
Ok mam pytanie czy oprócz tego różni się czymś Fable 2 od Fable 2 GOTY :confused::confused::confused:
 

Janol23

Użytkownik
Użytkownik
osiągnieciami nie wiem ale zdaje mi sie grafiką rzeczy misje ubrania itp
 

Do góry Bottom