1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable 2 - achievementy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Don Joinciano, Grudzień 23, 2010.

1. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    Witam.
    Poszukuję dwóch rzeczy, by wypełnić jedne z ostatnich achievementów jakie mi zostały - Purpurowy barwnik królewski (tak, wiem że jest w Ogrodach Fairfax i że trzeba za nim ganiać, jednak po 4h takiego biegania wymiękam) oraz kompana do achievementów:
    - Podwójne zagrożenie (Uzyskaj premię za współpracę w walce.)
    - Towarzysze (Wykonaj idealny gest wspólnie z innym graczem.)
    oraz wszystkie achievy z Koloseum, gdyż sprawiają mi jednak trochę trudności.
    Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi, a chętnych proszę o kontakt i dodawanie na XBL z tagiem Don Joinciano.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Mam cię w znajomych,ale gold jeszcze mi nie doszedł,powinien dojść w tym tygodniu.Jak coś to napiszę.

4. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    Co do barwnika, to gdzieś przed chwilą znalazłem, że będzie u jakiegoś wędrownego sprzedawcy.

5. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    Tak, u Handlarza odzieżą w Ogrodach Fairfax. Nie dość, że pojawia on się tam losowo, to barwnik ma bardzo rzadko. Jak już pisałem, polowałem na niego 4 godziny, bez efektów.
    Czekam na Ciebie Kuba. :)

Wczytywanie...

Poleć forum