1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable 2 Achievy online, potrzebny mi calak.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez MrDraiger, Czerwiec 27, 2010.

1. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Heya, jak w temacie chciałbym wykosić calaka we fable 2, zostały mi 3 achievementy:
    The Dollcatcher 10
    Collect all the Hero dolls, or see another Hero collect them.

The Completionist 50
    Get all expressions, pet tricks and abilities, or see another Hero do so.

The Fowl Player 10
    Dress as a chicken and kick five chickens during the Colosseum battles, or see another Hero do so.

Pierwszy, Dollcatcher, to wiem że by mi musiał ktoś podrzucić lalki, ja mam dwie, tylko jakoś za cholerę nie mogę sobie przypomnieć w jakiej zakładce one są :/ jakby ktoś chciał mi z tymi lalkami pomóc byłbym bardzo wdzięczny, myślę że zapłacić za lalki kasą w grze jest bezsensu, bo każdy może pokombinować z datą i kasy jest multum, nawet nie chcę tych lalek na zawsze, tylko by ktoś mi je dał, ja załapał achieva i oddał je z powrotem.

Completionist to wiem żeby mieć wszystkie gesty trzeba mieć Fable 2 Pub Games, ale to jest za 800msp :/ kiedyś czytałem że gest można się nauczyć od innego gracza jeśli on go posiada.... O i czytałem dzisiaj jeszcze, że wprowadzili taką jakby poprawkę żeby nie kupować tego Pub Games, to zrobili że Murgo sprzedaje wszystkie gesty, odwiedziłem go dzisiaj, po pobraniu automatycznej aktualizacji i nic :/ same śmieciuchy ma :/ Jakieś pomysły?

I ten The Fowl Player, tego kurczaka trzeba zdobyć na stronie fable2.com w tym teatrzyku, "przeszedłem" cały ten teatrzyk i wybrałem środkową koronę (będąc zalogowanym na stronie, na moim gametagu, więc wszystko ok) i skończył się teatrzyk, było info i foto że zdobyłem ten strój kurczaka, i jest do odbioru w skrzyni, zrobiłem to tak około 8:30 a o 12 gdy podszedłem do szkrzyni w jaskini przeznaczenia, stara informacja, "proszę odwiedzić witrynę fable2.com w celu... bla bla bla... A może ktoś ma pożyczyć ten strój co? Da się?

Za każdą pomocną wypowiedź dam magiczne "dziękuję" Peace

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Odświeżam... naprawdę nikt nie ma calaka w grze Fable 2 GOTY na tym forum? :/

Wczytywanie...

Poleć forum