1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable 2: bycie dobrym, a gargulce i kluczy w świątyni cienia.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Xinqev, Luty 15, 2012.

1. Xinqev

Xinqev Guest

Witam, mam 100% dobra oraz czystości, a zauważyłem, że dwa gargulce i dwa klucze znajdują się w świątyni cienia. W Rookrindge nie moge jej znaleźć. Czy dlatego, że jestem dobry, nie będę już się mógł tam dostac? Co zrobić, żeby jednak móc tam wejść (a przedtem w ogóle ją znaleźć).

2. Lotnik421 Xbox One

3. naughtydog

naughtydog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Swiatynia Cienia to ten kosciol na wzgorzu w Rookrindge. Zeby do niego wejsc musisz przed straznikiem zjesc 5 malych kurczaczkow :) Po tej akcji troche spadnie Tobie "bycie dobrym".

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    albo możesz o północy wziąć swoją żonę i poświęcić ją na ołtarzu ale wtedy zło będzie na 100% no i strażnicy muszą Cię już wpuścić :p

Wczytywanie...

Poleć forum