1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable 2 (CO-OP) i inne

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez -Torreno-, Sierpień 26, 2009.

1. -Torreno-

-Torreno- Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wisbech
    Mam parę pytań.
    1.Czy warto kupć fable 2 (proszę o wypisanie wad i zalet.
    2.Czy w tej grze jest co-op na jednej konsoli?(jeśli tak gdy zagram z kumplem przy 2 odpaleniu gry dalej będzie mieć te same itemki?
    3.Jest może aktualizacja spolszczająca jak w wypadku GoW 2?
    4.jeśli jest co-op czy jeżeli kumpel zrobi jakieś osiągniecie np:

The Nutcracker, 20 G
    Oddaj 25 celnych strzałów w pachwinę lub zobacz jak robi to inny gracz

Zaliczy mi je że je zobaczyłem czy muszę zobaczyć na live a nie co-op?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Macin113

Macin113 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1. Jezeli lubisz klimaty RPG to jak najbardziej warto. Ja lubie i musze przyznac ze gra mnie zachwicila
    2 Jest co op na 1 konsoli, ale za kazdym razem 2 gracz wybiera tylko bron i postac po dolaczeniu do gry. Nie mozna zapisac zadnego progresu, nie mozna sprzedawac itemow itp. Jest tez 2 opcja- 2 gracz wybiera wczesniej stworzona postac przez pierwszego gracza(mozesz miec 3 postacie w grze)
    3 Nic o tym nie wiem, mam polska wersje i jest opcja zmiany na inne jezyki, nie wiem czy w innych wersjach jezykowych bedzie mozna wybrac polski
    4 Tak, osiagniecia tego typu("...lub zobacz jak robi to inny bochater") odblokowywuja sie dla 2 graczy( ale szczerze mowiac nie kojarze osiagniecia The Nutcracker :p)
    :)

4. dziewczyna

dziewczyna Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Podkarpacie
    3. Tak mam wersje ang po ściągnięciu aktualizacji wszystko jest po polsku, oprócz dialogów ;d (jak mówią to są napisy pl)

5. -Torreno-

-Torreno- Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wisbech
    Powiecie mi jeszcze czy jeśli z kumplem zagramy w co-opa i on wybierze postać da sie ja jakas zapisać??Czy za każdym razem musi tA samą słabiutką brać;?

6. -Torreno-

-Torreno- Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wisbech
    Możecie mi powiedzieć gdzie znajdują się sklepy z ciuchami?
    Jestem aktualnie po paru misjach.
    A po 2 gram z kumplem w co op da się zapisać jego czary które kupił za expa ?
    Można dawać 2 osobie ekwipunek na jednej konsoli lub coś w tym rodzaju?

7. .matt

.matt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wwa
    "Jest tez 2 opcja- 2 gracz wybiera wczesniej stworzona postac przez pierwszego gracza(mozesz miec 3 postacie w grze)"

Jak to zrobić?

Wczytywanie...

Poleć forum