1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable 2- doczytywanie sie tekstur

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Elendil, Maj 3, 2009.

1. Elendil

Elendil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na poczatku che napisac ze gra wypalonma jest na verbatimie 2.4x programem imgburnem. Jest ona zainstalowana na dysku twardym, takze myslalem, ze zadnego doczytywanie nie bedzie a tu ZONK! Doczytywanie nie jest tak bardzo denerwujace ale doczytuje sie np. trawa czy jakies kamienie w miare gdy podchodze blizej. Drzewa doczytuja liscie. Czasami z daleko w domach nie ma nic a podejde blizej i wszystko sie ukazuje. Czy to noirmalne ze fable 2 doczytuje roche teksturki? Wy tez tak macie?

Jak ogladalem reveiw na YT to widzialem cos podobnego dlatego pytam sie tez was.

2. Lotnik421 Xbox One

3. uzydkownik

uzydkownik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. endriu1145

endriu1145 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja mialem doczytywanie tekstur ale nie tak dużo w oddali po prostu się rysowały tekstury :) doczytywały nie miałem na dysku bo nie mam go :p

5. Kabosh

Kabosh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Słupsk
    z tego co slyszalem dyski wieksze sa szybsze, a te stare 20gb wolniejsze, moze to tego wina? czy masz nowy 60gb np

6. Elendil

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    20 gb. W innych grach z dysku nie bylo doczytywania, no moze troche z far cry 2

7. Pirat Barnaba

Pirat Barnaba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kłodzko - Dolnośląskie
    Moim zdaniem, im większa przestrzeń w grze, tym bardziej będzie widoczne doczytywanie się tekstur. Osobiście w Fable 2 też to zauważyłem. Ostatnio też grałem w GOW 2. Doczytywało mi tekstury w chapterze, gdzie była duża przestrzeń. Czasem nawet wypalenie gry prędkością 2.4 na bardzo dobrej płycie nic nie daje :). Pozdrawiam.

8. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    W tym przypadku to jest specyficzny "urok" UE3 ENGINE-on tak po prostu już ma i nic z tym nie poradzi sie.

Co do teorii ze na dyskach 20GB sie doczytuje a na juz 60GB raczej bym sceptycznie podchodził.Mi się jakoś w GTA IV odtwarzanym z płyty nic nie doczytywalo,poza doslownie 2 przypadkami na 30h gry (gdzie problem doczytywanie jest powszechnie znany).

9. Jar

Jar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Nie no wiecie doczytywanie doczytywaniem ale to co czasem wyprawiał engine w Fable mi to ludzkie pojęcie przechodziło(a co robił z płytą ohohoh, wstrzymałem się z grą aż pojawiła się możliwość instalacji na dysku u mnie, nxe etc)

10. Elendil

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mi gta4 zaisnatlowany na dysku prawie w ogole nie doczytywal tekstur. Moze jakis kosz na smieci a tak to nic.

Wczytywanie...

Poleć forum