1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable 2 - Gdzie znaleźć..

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Peszek, Grudzień 10, 2010.

1. Peszek

Peszek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary
    Witam, otóż ostatnio przeszedłem Fable 2, i szlajając się po świecie, zrobiłem misje z Wyspy Knothole - zdobywając tym samym całą zbroję rycerza Knothole czy coś w tym stylu. Na owej wyspie jest jeszcze jedna fajna sprawa - te tajemnicze pudełka. Wymienia się jakieś rzeczy, na jedną z pudełka. Zainteresowała mnie Broń strzelecka ( dokładnej nazwy nie pamiętam ), lecz by ją zdobyć muszę w zamian dać "Najczystszy eliksir doświadczenia". I tu moje pytanie - gdzie go znaleźć?

Wczytywanie...

Poleć forum