1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable 2 GOTY

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ProKiller, Październik 17, 2009.

1. ProKiller

ProKiller Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pewno pytanie zzacząłem pobierać Fable 2 GOTY i chciałbym się dowiedzieć o niej kilku rzeczy
    -Czy w zakładkach tam gdzie są gry będzie osobno
    *Knothole Island
    *See the Future

i czy w tych dodatkach postać jest taka sama jak w zwykłym Fable 2(które przeszyłem)

i czy przy przechodzeniu gry te dodatki to będą jakby misjami dodatkowymi ? czy zupełnie odrębną fabułą :? (np. tak jak TlaD w gta iv )

2. Lotnik421 Xbox One

3. wisien

wisien Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    bedziesz mial to misjach, jak wybierzesz to przenosi cie na jedna z wysp, grasz ta sama postacia

4. ProKiller

ProKiller Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jeszcze jedno pytanie czy jeżeli mam save po przejściu całej gry to będe mógł go wykorzystać w tych dodatkach czy będę musiał cala gre od nowa przechodzić

5. wisien

wisien Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0

normalnie bedziesz mial wszystko tylko beda 2 dodatkowe wyspy

6. scorpionx

scorpionx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Dokładnie dochodzą dwie nowe wyspy, na które możesz dostać się mając stare save ze swoją postacią :)

Żeby dostać się na wyspy wybierasz się do miast Bowerstone, i zaraz po przekroczeniu mostu, skręcasz w lewo, aby zejść po schodkach do takich mini doków. Pierwsze co rzuci Ci się w oczy to gość stojący przy łodzi podwodnej (sic!) - on daje Ci dostęp do I wyspy. A po jego przeciwnej stronie, stoi koleś przy straganie i gdy do niego zagadasz daje Ci wejściówkę (kulę śnieżną) do II wyspy. Uruchamiasz ją w ekwipunku i przenosisz się automatycznie na wyspę.

Tak przy okazji, to te 2 dodatki są jak na mój gust strasznie krótkie, ale mimo wszystko warte zagrania.

Wczytywanie...