1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable 2 GOTY

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez trykosz, Grudzień 6, 2009.

1. trykosz

trykosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Mam pytanko, a mianowicie jak otworzyć drzwi/bramy w Fairfax. (Ogrody)

Widzę tam jakieś skrzynki i zżera mnie ciekawość. Dodam tylko, że mam wykupiony zamek. (Jeśli ma to jakieś znaczenie)

2. Lotnik421 Xbox One

3. slashbeast

slashbeast Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Podlacze sie pod ten temat.

mam kilka pytan do fable2 goty, mianowicie:

1. Kule doswiadczenia, rozumiem, ze zolta jest, gdy kogos ustrzele, czerwona gdy go czarami uderze, niebieska gdy mieczem zaatakuje go a zielona?

2. Moby i ich sila - wczoraj zaczolem grac od nowa by zrobic lepsza postac, toz przed misja, gdzie pierwszy raz sie walczy z straznikami iglicy, poszedlem wykonac jakies inne misje, trafilem akurat do map z GOTY, najpierw tam, gdzie plynie sie lodzia podwodna potem tam gdzie prowadzi nas sniezna kula, podkoksilem postac, mam inferno na 3 poziomie i pytanie, jak wracalem, napadli mnie bandyci a mimo to inferno na 3 poziomie nie zabilo ich odrazu, tak samo jakies trolle czy gargulce na ktore wpadlem - czy gra dobiera poziom mobow wzgledem poziomu/obrazen zadawanych przez ostac? Silniejszy mob wiecej expa?

3. Mapy z goty, jak juz wyzej piaslem, bylem na obu 'wyspach' z goty, wykonalem tam podstawowe, pierwsze zadania, domyslam sie, ze jest ich tam wiecej - dlaczego jednak mie mam mapy tych miejsc gdy nacisne START? To troche utrudnia powrot z tamtych rejonow do znanych mi miejsc.

4. Zlota nitka - da sie ustawic, by ta zlota nitka prowadzila mnie w jakies wybrane miejsce?

5. Misje-teleport? Czasem, gdy wybieram misje jakas, pyta mnie czy chce ja ustawic jako glowna i przejsc do niej i odrazu, z dowolnego miejsca, przenosi mnie tam, gdzie byc powinienem. Moge potem w jakis sposob wybierac sobie, ze chce tak po prostu znalezc sie w jakims wybranym miejsce? [ Rozwiazane: Menu > Mapa > Regiony ]

4. trykosz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Zielona to doświadczenie ogólne. Zielonego doświadczenia używasz do dowolnych czarów/umiejętności.

Lepszy mob = więcej expa. Infermo jest szczególnie mocne przy kościotrupach/wilkołakach.

Powinieneś mieć w zakładce regiony. (O ile dobrze kojarzę)

Tak, da się. Np. w zakładce regiony/rodzina/misje wybierasz dokąd ma Cie prowadzić.

Tak. Możesz.

Co do swoich pytań to sam sobie odpowiem. (Może się komuś przyda) Gdzieś wyczytałem, że jest to Tomb Leydy Gray. (Tak, pani burmistrz z pierwszej części) Należy wykonać misje archeologa. (Przydało by się czyjeś potwierdzenie.)

5. vaalery

vaalery Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nie jestem pewien ale tam jak sie przejdzie jakąś historyjke dotyczącą fable 2 to można wejść i zdobyć lalke bohatera (ale możliwe iż daną lalke otrzymuje się ze skrzyni w jeziorze bowerstone, mogę się mylić).

6. slashbeast

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki za odpowiedz, powiedz mi prosze, jaka mozesz mi polecic bron strzelecka ktora sie najlepiej walczy (+ jak ja zdobyc)? I jak dojsc do bloodstone? Jestem juz po tyglu w westcliff ale nigdzie nie widze drogi, do bloodstone a bez tego nie bede mial Daichi.

7. trykosz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Nie wiem, którą bronią będzie Ci się grało najlepiej, ale najmocniejszą bronią strzlecką (aż 177 dmg) to Egzekutor. Znajdziesz ją w piwnicy Gilesa.

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=M5Vjnpf_82Y[/YOUTUBE]

Co do Dashi:

Nie bloodstone, a Brightwood.

Wybierz Region>Brightwood>Wieża w Brightwood.

Znajdziesz przy wieży. Likwidujesz przeciwników i wchodzisz na górę. Tam będzie taka dziura w płotku(?), barierze (czy jak tam zwał), skaczesz i dalej będziesz wiedział co robić.

8. slashbeast

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W internecie przeczytalem, by moc zdobic ten miecz, musze dojsc napierw do bloodstone, inaczej zamiast skrzyni z mieczem bedzie... posag.

9. trykosz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Tak stoi tam posąg, miecz nie zniknie. Udaj się do Bloodstone, a później do Brightwood i po sprawie. Dróżka do Bloodstone jest bodajże w Westclif. W każdym bądź razie, ja jej za Ciebie nie znajdę. Szukaj. :)

10. slashbeast

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki dzieki, juz mam daichi.

Wczytywanie...