1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable 2 pies

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ibra, Kwiecień 6, 2011.

1. Ibra

Ibra Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam pytanie odnośnie psa, szukałem na forum i było parę postów ale niedokładnych !
    Jestem w ostatniej misji w Fable 2 i mam do wyboru te 3 karty i chciałbym wybrać "poświęcenie", bo podobno psa da się odzyskać, tylko że jest dużo niejasności jak to zrobić, mam oryginalne Fable 2 Goty z tymi dwoma dodatkami i tam podobno w Knothole Island jest jakaś krypta, gdzie można odzyskać psa, tylko czy trzeba za to płacić coś czy nie? Jak to jest bo różne opinie czytałem a chcę wiedzieć na 100% bo jak trzeba płacić MP to wybiorę wtedy kartę "miłość"

Znalazłem też na innej stronie że trzeba mieć płatny dodatek Knothole Island a nie free a jeśli ja mam już wgrany w grę to skąd mam wiedzieć jaki mam ;/

2. Lotnik421 Xbox One

3. gajdzik

gajdzik Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Jeśli potrafisz się przenieść na wyspę Knothole to masz wersję premium, bp we free chyba tylko się dostaje dodatkowe bronie, ubrania, eliksiry itp. jakoś tak to chyba jest !! Ale na 100% nie wiem ^^

4. Ibra

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    I co pamięta to ktoś jeszcze czy już nikt nie gra w takie stare gry ? :p

5. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ja też mam wydanie goty, wybrałem odzyskanie psa i poszło bez problemu, nie trzeba go szukac, po prostu ożywa

6. hubert1249

hubert1249 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    z Zachodniopomorskiego ;)
    Ale to dlatego , ze wybrałes na koncu to odzyskanie , a ja rozumiem ze Ibra nie chce tego wybrac, ale pozniej w inny sposob odzyskac psa. Ja nic o tym nie wiem , sam wybrałem kase i sobie jakos bez psa radziłem ;)

7. Duster1

Duster1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ok. Jak pies ci ginie to jedziesz na kothole (masz goty to masz full wersję , czyli premium ) i tam tuż przed domkami po lewej jest krypta. musisz kazać komuś za tobą iść wepchnąć do krypty i pociągnąć za dźwignie obok niej. stracisz trochę karmy , ale psa odzyskać.

8. Ibra

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No i wybrałem kartę "poświęcenie" następnie udałem się do tego Knothole Island, wsadziłem babkę do środka i wyszedł pies i jest girata (jest u pomnik za poświęcenie i pies) ;D
    Dzięki wam !

Temat do zamknięcia

Wczytywanie...

Poleć forum