Fable 2 PL problem z napisami

marcin55505

Świeżak
Świeżak
Witam, kupilem gre Fable 2 PL, w ustawieniach konsoli mam ustawiony jezyk polski, w grze ustawiam tez na polskie napisy, a podczas gry kiedy postacie rozmawiaja nie tlumaczy nic, od czasu do czasu w grze pojawia sie napis po polsku ale dialogow nie tlumaczy. Czy ktos z Was mial taki problem w tej grze?
 

chomik01

Banned
Użytkownik
oddaj do sklepy żeby ci wymienili ?
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
Witam, kupilem gre Fable 2 PL, w ustawieniach konsoli mam ustawiony jezyk polski, w grze ustawiam tez na polskie napisy, a podczas gry kiedy postacie rozmawiaja nie tlumaczy nic, od czasu do czasu w grze pojawia sie napis po polsku ale dialogow nie tlumaczy. Czy ktos z Was mial taki problem w tej grze?
Boże widzisz i nie grzmisz... Jak ma tłumaczyć dialogi?!? Ta gra jest z polskimi napisami tylko i wyłącznie!
 

senor

Banned
Użytkownik
obcy... przeciez fable przetlumacza dialogi, kiedy postacie mowia pod spodem pojawiaja sie napisy po polsku... marcinowi chodzi raczej o to, ze on tych napisow nie ma
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
pojawia sie napis po polsku ale dialogow nie tlumaczy
napis który się pojawia będzie prawdopodomnie oznaczał lokacje i inne. w takim razie przepraszam, zwracam honor :) ja grałem w fable i to że się wybierze język napisów to jedna sprawa, bo trzeba je jeszcze włączyć.
 

Paviano

Banned
Użytkownik
A jak ma włączone i ich nadal nie widzi to ma ucięty dół ekranu tak jak ja mam gdy nie zmienię rozmiaru ^_^
 

Do góry Bottom