1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable 2 PL problem...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Lord Ez_pot, Grudzień 20, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Lord Ez_pot

Lord Ez_pot Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pawłowice
    Witam, mam taki problem - posiadam grę w wersji PL, odpalam z dysku i już w tej pierwszej misji, w której muszę podlizać się temu gościowy ze świątyni zabijając bandytów, którzy grasują w mieście wywala mi błąd. Rozwalam wszystkich po kolei, a kiedy przychodzi pora na tego ostatniego, który mi uciekał, za każdym razem kiedy go walne (niezależnie z czego - czary czy kusza), gra mi staje i zawiecha... Pomaga tylko restart konsoli. I tutaj moje pytanie - jak na to zaradzić - przeinstalować grę i zacząć jeszcze raz czy najlepiej ściągnąć inną (jeśli tak proszę o linka) czy może jest jakiś patch (jeśli tak proszę o linka). Dodam że odpalałem tą grę również z płyty i to samo. Gra nieoryginalna - przeróbka 1.6 Czekam na propozycje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hunter12

Hunter12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podejrzewam, ze to wina nieoryginalności gry.

4. gajdzik

gajdzik Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Najprawdopodobniej się źle nagrało

5. Lord Ez_pot

Lord Ez_pot Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pawłowice
    Jak jeszcze nie posiadałem xboxa to grałem na klocku kolegi z inną płytą (też ja nagrywałem dla niego) i normalnie działało... A u mnie lipa i nie wiem czego to może być przyczyna i co zrobić... - wszystkie warianty podałem na górze.

6. gajdzik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
  7. gajdzik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    a nagrywales na verbatimie? bo na innych plytach jest czasem lipa
    Bo np: jak kumpel nagrywal gry na tdk to u niego chodziły a u mnie nie, bo mam gorszy napęd od niego, a jeśli patch by był potrzebny to gra by się w ogole nie uruchomiła

8. Lord Ez_pot

Lord Ez_pot Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pawłowice
    Tylko i wyłącznie verbatimy... Napęd mam spoko (niedawno kupiłem iksa - limitowana edycja modern warfare 2), tylko tak się zastanawiam czy ssać z innego źródła czy może jeszcze raz nagrać i liczyć na łód szczęścia. I to jest moje pytanie - pobierać z innego źródła czy może nagrać jeszcze raz to co mam (linki chyba z precyl.pl). Jeśli linki to proszę o sprawdzone (najlepiej na RS). I to by było na tyle :)

9. bart_bunt

bart_bunt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mam pytanko nie działają mi polskie napisy gra jest oryginalna i powinny być zassane automatycznie.
    można je jakoś zaciągnąć z netu?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum