1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable 2 problem z komnatą z wilkołakami

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Doopan, Lipiec 9, 2009.

1. Doopan

Doopan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hej,

mam problem z misją, w której trzeba się wybrać do Wolfcost czy coś takiego. Razem z Młotem (Hummer) tłukliśmy wilkołaki, doszliśmy do jakiejś komnaty, gdzie babka która nas prowadziła bodaj też zaminiła się w wilkołaka. What now ? W komnacie są kolce które blokują przejście, drzwi się zatrzasnęły. Mam wrażenie, że jeden słup powinnien sie przewrócić, ale tak się nie stało. Czy ja o czymś nie wiem ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. B0bek

B0bek XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    jeśli dobrze sobie przypominam to Młot powinna do niego podejść i go przewrócić

4. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie wiem czy to dokladnie ten moment, ale podejdz do slupa po lewej stronie, przy tym zaglebieniu z kolcami, hammer powinna go przewracac, a ty jej bronic.

5. Czech

Czech Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Siedlce
    Powinien się tam pokazać biały wilk, a jak go rozwalisz to Młot się spyta "what now ?" albo coś w tym stylu wtedy popatrz na słup (nie wiem który) a młot go zacznie rozwalać. Nie jestem pewien czy ten biały wilk się pojawia przed czy w trakcie rozwalania słupa. Rozwalony słup stworzy ci most.

6. Doopan

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Oj chyba gra sie skaszaniła. Kombinowałem z tymi slupami,strzelałaem do wszystkiego i nic :/

7. Doopan

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hej,

od nowa przelazłemi jest ok :)

8. Angoleiro

Angoleiro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0