1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable 2 Skarb piratow

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez kubaj, Kwiecień 24, 2009.

1. kubaj

kubaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice
    Mam problem mogłby mi ktoś powiedziec gdzie znajdują sie wszystkie skarby takiego pirata(misja u slonego dżeka czy kogoś takiego) bo mam 9 i za *%&@ nie mogę znaleźć 10.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kepaic

kepaic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    krk
    Hahaha tez nie moglem znalesc ostatniej skrzyni, cholernie frustrujace bo obszedlem ta wyspe z 10 razy. Chetnie podlacze sie pod pytanie Kubaja :)

4. meloncom

meloncom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    opoczno
    1. naprzeciw statku musisz doplynac do malej zatoczki, jak stoisz przodem do morza to jest po lewo
    2. pod wrakiem statku, kolo drewnianej klatki, za beczkami chyba
    3. na wraku statku, nalezy isc sciezka w gore a kolo kolczastych zarosli zeskoczyc na jego poklad
    4. na koncu sciezki na gore, trzeba zeskoczyc na male urwisko (majac przed soba wodospad)
    5. na wysepce, pod drzewem (na samym dole srodkowej lokacji)
    6. obok tego drzewa jest miejsce do nurkowania
    7. niedaleko drzewa jest tez miejsce do kopania
    8. za wodospadem, chyba mniejszym (nie pamietam)
    9. w dalszej czesci lokacji, idac tunelem jest grota zabita dechami :DD
    10. po wyjsciu z tego tunelu jest skrzynia

zabieramy skarb, zeskakujemy na dol i zadanie wykonane :D

5. Sobota

Sobota Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    chciałbym dodać że jeden skarb znajdziemy po zanurkowaniu w wodzie pomiedzy wodospadami

6. popo601

popo601 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja też tych skarbów , czy skrzynek nie mogę znaleźć i dlatego grę sobie odpuściłem a podchodziłem do tej misji chyba z 5 razy , ale spróbuję jeszcze dzisiaj może mi się uda, a powie ktoś ile % gry jest w tym miejscu bo chciałbym ją skończyć przed graniem w trzecią część ?

Wczytywanie...

Poleć forum