1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Fable 2" Wiek Postaci

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez MatiG, Kwiecień 26, 2009.

1. MatiG

MatiG Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka:p,otóż mam problem/pytanie,gdzie sprawdzić w jakim wieku jest nasza postaci?Szukałem wszędzie w statystykach i nie mogę znaleźć.Z góry dzięki za odpowiedz.Pozdrawiam :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Verbaclous

Verbaclous Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Suwałki
    Raczej sprawdzić się tego nie da, ale oto specjalny poradnik mojego autorstwa:
    1. Jeżeli jesteś pedofilem i jara cię postać którą sterujesz, ma ona 10-13 lat.
    2. Jeżeli śnisz po nocach o bohaterce i uważasz, że ciuchy to niepotrzebny wydatek - ma gdzieś 17-25 lat.
    3. Jeżeli na redtube i innych zbereźnych portalach z filmikami (a fe!) wybierasz kategorię mature, heroina podniecająca cię ma 30-40 lat.
    4. A jeżeli podglądasz swoją babcię pod prysznicem, mam dla ciebie dwie wiadomości: a)postać grzejąca cię jak ruski termofor jest po 50. b)zostań emo i pochlastaj się, nie ma już dla Ciebie ratunku.

4. Janol23

Janol23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    STG
    haha jaki poradnik :D i napewno nie da się sprawdzić

Wczytywanie...

Poleć forum