1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable 2 - wszyscy sie boją

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez jan, Sierpień 16, 2010.

1. jan

jan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Po kilku dniach przerwy uruchomiłem Fable 2. Zauważyłem, że teraz nagle wszyscy ludzie się mnie boją. Nigdy nie zabiłem niewinnej osoby, zawsze cieszyłem się sławą w Albionie, a teraz nie wiadomo skąd wzbudzam strach i ludzie ode mnie uciekają. W statystykach wciąż jestem "dobry".
    Ponadto zauważyłem, że w dzienniku w kategorii "sława" czy jakoś tak, tam gdzie są podane lokacje i to jak jestem odbierany przez społeczeństwo nie ma żadnych informacji, a wiem, że były (szanowany, rozpoznawalny, itp. ).
    Miał ktoś podobny problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Może żoną się nie zajmowałeś, albo dałeś jej za mało kasy na utrzymanie i odeszła.

Przenoszę.

4. Ancient296

Ancient296 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hmm...
    Może masz sklep i podwyższone ceny ? Możesz być dobry, ale jednocześnie zepsuty i ludzie będą czuli niesmak.
    Nie mam innych pomysłów.

5. jan

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam dużo sklepów ale w żadnym nie podwyższałem cen. Tak, jak pisałem stało się to nagle. Przez cały czas byłem uwielbiany przez społeczeństwo. Do tej pory chodziłem w zbroi z Knothole. Zauważyłem, że kiedy zmieniam ubranie to ludzie już nie uciekają ode mnie. Dziwne...

6. Ancient296

Ancient296 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zmienili upodobania i nie lubią rycerzyków tylko komandosów :D
    Sprawdź bonusy od zbroi, nie daje przypadkiem jakiegoś "negatywnego" efektu ? Przerażenie, wrogość?

7. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ja wiem na 90% czemu tak się dzieje! Ja wiem! Jaa! Wybierzcie mnie!!
    Miałem to samo grając dobrym, zbroja do tego nic raczej nie ma, choć mogę się mylić, więc wina albo jest tej zbroji z Knothole, albo Shothuna z farmy Gilesa, shotgun zwie się Egzekutor, jeżeli go nosisz jako aktualna broń dystansowa automatycznie wszyscy się Ciebie boją. Jak ci to nie pasi, to po porostu używaj innej broni :)

8. jan

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie sądzę, że zbroja ma tu coś do tego, bo jak pisałem, przez długi czas nie było z tym żadnego problemu. Strach zacząłem wzbudzać nagle, nic nie zmieniając, nikogo nie zabijając, nie wyciągając broni w miejscach publicznych, itp. Biegam teraz w innych łachach i na razie jest dobrze. Wygląda mi to na jakiś bug w grze.

Wczytywanie...

Poleć forum