1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable 2 - zarabianie na nieruchomościach i sklepach

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez nasirus1983, Październik 12, 2009.

1. nasirus1983

nasirus1983 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,

Zauważyłem przez przypadek w grze banalną rzecz, mianowicie sposób (który popsuł mi całą zabawę z grą) który pozwala szybko się dorobić.

cała sprawa wyszła z tego, że zazwyczaj jak kończę granie to odłączam zasilacz konsoli od gniazdka. po włączeniu zazwyczaj odpalam gierkę. większość save'ów mam więc z datą sprzed kilku lat (ponieważ resetuje się ona).

w grze na wynajmie nieruchomości zarabiamy nawet wtedy gdy nie gramy. pewnego dnia, z nudów przestawiłem datę na aktualną i odpaliłem gierkę.

okazało się w grze przeliczony został wynajem od 2002 do 2009 i na dzień dobry dostałem kilkadziesiąt tysięcy (mają kupioną tylko karczmę i sklep kowala w bowerstone).

później sprawdziłem, kombinując datą rzeczywiście można oszukać grę pod tym względem - osobiście w życiu bym na to nie wpadł, że jest to zbyt proste :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Speedfight

Speedfight Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    jestes ?? :)
    hehe dobre :) choc ja tego nie bedę używał bo psuje gre :)

4. nasirus1983

nasirus1983 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no ja sobie w ten sposób popsułem grę i zacząłem od nowa - nie mniej jednak, stwierdziłem, że się tym podzielę, może ktoś niecierpliwy skorzysta ... ;)

5. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    Ten sposób był opisywany na forum już jakiś czas temu no ale komuś może się przyda ale na pewno nie mi

6. chris_171

chris_171 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja tez tego nie uzyje, to psuje zabawe, wogole nienawidze grac na cheatach itp.
    PS: Gra swietna, strasznie mnie zaskoczyla. Gdyby tylko jeszcze byla troche trudniejsza, bo walki z przeciwnikami sa zalatwe...

7. nowak122

nowak122 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Koronowo
    ciekawie wychwycone,ale nie ma wtedy sensu grania ;/ Lepiej samemu dojść do wszystkiego ;)

8. Insane

Insane Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radom
    Dobry sposób.. ;) jak na FreePlay

9. psx

psx Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Polecam strone Lockerz.Mozna tam zdobyc nagrody za free takie jak gry na xbox 360 czy psp albo ps3.Na tej stronece zbiera sie punkty ktore zaminia sie na nagrody np psp kosztuje 200 pkt.Za zalogowanie sie codziennie sa 4pkt za zaproszenie kogos sa 4pkt a za odpowiedz (moze byc byle jaka) na pytanie sa 4 pkt.Tak wiec w niecaly miesiac mozna zgarnac psp nie wychodzac z domu.Na stronke mozna sie dostac tylko poprze zaproszenie.Jezeli ktos chce je otrzymac pisac do mnie na gg.GG 1168976

10. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Co ma piernik do wiatraka;/? Czy to temat zaproszenie na Lockerz??? NIE!

11. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    gdzie mod? gdzie admin? raport poleciał o 14:40 i nawet jednego warna nie dostał? nie wspomnę już o banie

12. Armagedo

Armagedo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Przasnysz
    może i ten sposób jest dobry ale dużo więcej da się wysisnąć z handlu - kupywać w "Wielkich wyprzedażach " a potem sprzedawać w " ogromnych brakach " z 6 krotnym przebiciem , w taki sposób w ciągu kilku godzin gry dorobiłem się tytułu króla .
    Jest tylko jeden minus , gdyż pomiędzy wyprzedażami najlepiej jest przespać dobę a
    wtedy rośnie współczynnik zła :)

pozdr

Wczytywanie...

Poleć forum