1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable 2

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jan, Grudzień 27, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. jan

jan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wiem, że temat piszę w nieodpowiednim dziale, jednak w dziale "Gry" nie mogę jeszcze zakładać tematów.
    Czy zaczynając grę w Fable 2 wymagana jest znajomość poprzedniej części, dużo można stracić nie grając w poprzednią?

2. Lotnik421 Xbox One

3. zetrov

zetrov Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz, Poland, Poland
    ja gralem tylko w ruga czesc (moja dziewczyna mnie zachecila) i powiem Ci ze sie dobrze przy tym bawilem. wciagnie Cie na dlugie godziny:)

4. xman

xman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    gra odniosla taki sukces gdyz jest bardzo prosta i w cale nie taka dluga chyba ze sie robi 100% to troche zachodu jest , osobiscie przeszedlem drugą część i powiem ze nie zauwazylem zadnych wytykow z przeszlosci

5. p0g

p0g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja tez w jedynke nie gralem , a grajac w dwojke nie zauwazylem tego wcale ze niegralem w jedynke :d swoja droga warto w fable wszystkie misje wykonywac :] wtedy i czas gry znaczaco sie wydluzy, ja np nagralem fable 2 na plyte przeszedlem wykonujac prawie wszystkie misje , skonczylem gre, pozniej sie dowiedzialem ze jest tez do sciagniecia fable 2 z dodatkami, to znowu sciagnalem , wypalilem i przeszedlem dodatki :] i w zasadzie ciagle mi malo bo gra mnie wciagnela :]

6. technic

technic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Myślę że możesz zacząć grać w Fable 2 nie znając 1.

Dodam również że jeżeli bardzo pociąga Cie fabuła jedynki przeczytaj jakieś streszczenie jej a wtedy będziesz mógł grać spokojnie i z świadomością że wiesz o Fable wszystko.

7. snah

snah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Samo to że akcja dzieje się 1000 lat po jedynce, może cię utrzymać w przekonaniu że nie musisz znać fabuły jedynki. Co najwyżej da ci jasność co do niektórych wątków i postaci.

8. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    i pamiętaj, że pierwsza część jest po angielsku więc musisz dobrze język znać. Ja również tylko 2 przeszedłem i jakoś niczego mi nie było brak więc śmiało graj...

9. Michciollek

Michciollek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Jedynka też jest świetna ale dwójka niczym nie odwołuje się do jedynki jak już napisał Snah dzieje się 1000 lat później oczywiście prócz świetnej grywalności

10. maciek1027

maciek1027 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    1. można na pececie odpalić i grać w PL

11. matius335

matius335 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Świecie
    lepiej żebyś znal 1 część bo byś więcej wiedział

12. snah

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    matius - Jedyne co wiedziałem na podstawie 1-ki, to kim jest Lady Grey (bodajże w jednm queście znajdujemy jej części ciała), a co do Teresy to była bohaterką głównego bohatera jedynki i pojawiła się bodajże w 3-ech miejscach w ciągu całej fabuły. Więc do czego ma się przydać przy graniiu w dwójkę? Według mnie to nie ma wielkiego znaczenia.

13. karo7384

karo7384 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie będzie wiedział więcej, bo druga część do pierwszej nie ma za dużo wspólnego.

14. Rafi2468

Rafi2468 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Toruń
  15. snah

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Skoro Region Free to wszystko pójdzie dobrze.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum