1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable 2.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Vader666, Styczeń 26, 2011.

1. Vader666

Vader666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam pytanie dot. gry Fable 2 (rzekomo region free). Gdy chciałem nagrać tą grę, zauważyłem napis "XGD2DVD_NTSC", więc od razu załapałem, że jest to wersja ntsc (http://img502.imageshack.us/img502/876/ntsc.png). Lecz przy sprawdzaniu programem abgx360 pokazało, że jest to region free (http://img52.imageshack.us/img52/9893/53154800.png). Pogubiłem się już w tym. Jest to wersja Region Free czy NTSC? (Nie znam się za bardzo na tego typu rzeczach, więc proszę o wyrozumiałość).

2. Lotnik421 Xbox One

3. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Jeśli abgx pokazuje RF to znaczy że jest RF. często obrazy mają w nazwie ntsc ale po nagraniu hula aż miło :) (pełno takich obrazów nagrywałem).

Pozdrawiam

4. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Czesto jest NTSC w nazwie. Nagraj, gwarantuje ze gra ruszy.

5. Vader666

Vader666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, dzięki za informację. Pozdrawiam :)

Wczytywanie...

Poleć forum