fable 2

chomik01

Banned
Użytkownik
mam problem chodzi o misje. miałem misje żeby zamówić pomnik i pozować, stanąłem na stole pozowałem i mi powiedziała że już moge przestać pozować dostałem 90 punktów sławy ale zadanie dalej jest w zadania/mapy ->misje nie wiem czemu tak samo pisze żebym złożył datek w świątyni o zenicie poszedłem o 12.00 złożyłem datek 3000 to cos tam pisało że dostałem jakiś gest ale nie było tej tabelki o wykonianiu misji i też jest ta misja w zadania/mapy -> misje ocb?
 

joka013

Użytkownik
Użytkownik
co do pomnika to w całej krainie (chyba w każdej lokacji) jest podest na pomnik Twój, zeby go aktywować musisz chyba do niego podejść, nie pamiętam, jak na wszystkich postawisz to przejdziesz misje.
a datek do świątyni musi wynosić chyba ponad 10 000, złożony oczywiście w odpowiedniej godzinie...
 

chomik01

Banned
Użytkownik
o której godzinie ?\
 

szyna55

Użytkownik
Użytkownik
12:00
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

mariomistsz112

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Musi być złożony,w godzinie od 12.00-13.00,i musi to być datek powyżej 10000,dostaniesz za to zadanie tasaka,jakbyś miał jeszcze jakieś problemy,to pisz przeszedłem fable 2 w 100%
 

burhi2

Świeżak
Świeżak
Chciałbym się dowidzieć co trzeba robić jak żona chce sexu?? Bo podchodzę do łóżka i mogę tylko spać.
 

Do góry Bottom