1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable 3 1.61

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez JaCyNa, Styczeń 6, 2011.

1. JaCyNa

JaCyNa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakÓw
    Witam, Z tego co sie orientuje mam przeróbke 1.61 i starego dasha, nie wiem jak starego ale napewno nie tego nowego z kinecta, przeszlem juz grę fable 3 i normalnie mi ja odpaliło itd...i moje pytanie : chce z przyszłym tygodniu przerobic na LT+ i grac xbl i nie wiem czy mam juz oflagowaną kosnole czy nie... juz mi sie to pomieszało... na jakim dashu jest oflagowana na jakich nie , na jakich przerobkach itd... prosze o odp

2. Lotnik421 Xbox One

3. Misiek3600

Misiek3600 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Z tego co się orientuje to flagi zaczęły się na kinect dashu i na przeróbkach LT... głowy nie dam ale konsola flagi mieć nie powinna... mogę się mylić jak tak to mnie poprawcie :)

4. JaCyNa

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakÓw
    ja mam starszego dasha... i odpalałem tylko fable 3 , acb i hot pursuit nie...,a chce wiedziec zeby sie nie podlłaczc i odrazu ban....

5. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Tematów było już dziesiątki a odpowiedzi setki.

No więc tak, połączenie najnowszego dascha z kopiami gier posiadających A.P 2.5 tzn: Fable 3; NFS HP; Assasin Cread B. oflagowywuje konsole.

Jeśli nie masz najnowszego dascha możesz spokojnie wrzucić flasch LT+ i odpalić online.

P.S jest program by sprawdzić czy się ma flagę.

6. JaCyNa

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakÓw
    aha dzieki za info...temat do zamkniecia.

Wczytywanie...

Poleć forum