1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable 3 - czy schodzi na psy ... ?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez nasirus1983, Luty 15, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. nasirus1983

nasirus1983 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=50367 - krótka notka dotycząca kolejnej części Fable - moim zdaniem jednej z najlepszych gier na x'a i x360

niestety, czyżby Lionheads Studio, razem z Molyneux'em i marką schodziło na psy ?
    wychodzi na to, że Fable już nie tylko nie będzie w ogóle przypominało czegokolwiek, co ma wspólnego z cRPG (bo raczej od początku nie było typowym a nawet nietypowym rpg'iem) ale na dodatek przerodzi się w sims'y z możliwością kontroli jednego konkretnego bohatera i możliwością użycia czegoś co nazywa się broń ...

czyżby wszystko zmierzało do tego, że w kolejnej części jednym z głównych quest'ów będzie urodzenie dziecka ?

p.s.
    w nazwie tematu miał być znak zapytania na końcu :) - nie stwierdzenie faktu

2. Lotnik421 Xbox One

3. stawik997

stawik997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    nasirus1983 bardzo odwarzna wypowiedź i się częściowo z nią zgadzam. Lionhed nie schodzi na psy, ale Molyneux już tak bo przy każdej części opowiada o cudach na kiju a wychodzi to co wychodzi, nie zmienia to faktu, że marka Fable jest świetna.

4. nasirus1983

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wiem, że marka jest świetna, zresztą napisałem, że uważam Fable za jedną z najlepszych gier na x'a i x360, tylko przeraża mnie kierunek w którym to podąża ...
    już w Fable 2 czasami dobijała ta cukierkowo-kolorowa atmosfera ale to o czym Molyneux opowiada, że będzie w kolejnej części to chyba lekka przesada ...

5. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    No tak wychodzi na to że naprawdę seria idzie w złym kierunku. Pewnie ze względu na ''potrzeby'' rynku a raczej coraz większe upraszczanie gier i robienie wszystkiego a'la Simsy.

ps. Dopisałem pytajnik w tytule.

6. nasirus1983

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dzięki za pytajnik w tytule

co do tematu, to przypomina mi się motyw z którąś wersją mario bros'a (na ps3 chyba).
    kolega kupił, żeby z dzieckiem się pobawić i co się okazało ? po którymś razie jak nie udało im się przejść poziomu, gra zaproponowała pomoc i zapytała czy ma za niego przejść ten poziom :|

zatem chyba kierunek ogólnie kierunek jest zły - szczególnie jeśli chodzi o upraszczanie :)

7. stawik997

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    #nakoz masz rację na początku gra była causolowa ale w II ją na maxa uprościli i dodali debilna bajery takie jak dzieci, robienie imprez w domu, sprowadzanie żuli itd. czyli coś jak Sims nawet przesadzone. Fable II była by fajna gdyby ne LOL!

8. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Druga część gry była niezła i grało mi się w nią bardzo przyjemnie. Jednakże największe wady tej produkcji to system walki i cukierkowa grafika. Pierwsze screeny z Fable 3 napawały mnie optymizmem. Postacie wyglądają normalnie bez wielkich buciorów i rękawic. Jest mrocznie. Niestety cały optymizm niszczy Piotrek, który powiadomił nas, że w F3 będziemy synem króla i naszym zadaniem będzie rządzenie państwem, dbanie o poddanych i przekonywanie ich do siebie. Gdzie tu jest RGP?! Na tym etapie nie widzę aby miałbym wgłębić się w jakąś niesamowitą przygodę, walczyć z potworami, odkrywać skarby itp. Będziemy za to wmawiać ludzi, że jeśli nas poprą zwiększymy ilość wody w studni... Szkoda, że te informacje skutecznie odtrącają mnie od pre-ordera na tą grę, a może nawet limitkę. Mam jednak nadzieję, że kolejne informacje będą miały więcej wspólnego z RPG.

9. mentes

mentes Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Italy
    jedno jest wiadome,będzie tak samo tajemnicze jak poprzednia cześć.

10. nasirus1983

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    w sumie racja, Molyneux cały czas robił wir wokół Fable II, że to będzie tego nie będzie a to będzie najważniejsze, po czym się okazało, że poszło w innym kierunku. być może tym razem, też rzucił kilka haseł wywołał kilka dyskusji a ostatecznie będzie inaczej. być może, nie ma co od razu ulegać emocjom (jak np. ja po przeczytaniu news'a), tylko cierpliwie śledzić wydarzenia i czekać ...

11. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Halo.. WAKE UP EVERYBODY! O grze wiadomo tylko tyle ze bedziemy synem krola, a wy juz tu krytyki sypiecie? Nie wiadomo jak bedziemy władac tym całym krolestwem, moze to bedzie jedynie jakis dodatek jak w Fable 2 robienie imprez, dzieci itd, A przygoda bedzie dalej tak wspaniała jak w Fable 2?

12. trykosz

trykosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Nawet jakby napisano, że jest to najgorsza gra na świecie. To i tak kupię, odpalę i będę się cieszył ja dziecko. :)

13. Morlun55

Morlun55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lidzbark Warmiński
    Ostatnio kupiłem Fable 2 GOTY i jestem naprawdę zadowolony z zakupu. Na mojej półce stoi jeszcze pudełko z "jedynką", którą, ja i mój brat, przeszliśmy po 5-6 razy. Gdy czytam newsy o Fable 3 to coraz mniej wieżę, że Molyneux podoła moim oczekiwaniom co do tego tytułu.

14. stawik997

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Seria Fable jest magiczna lecz ta kolorystyka nie pasuje do klimatu w grze gdzie się zabija i kradnie gdyby po wyglądzie oceniano gry to PEGI wystawiło by od 7+

15. Tere

Tere Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Za mało wiadomo na temat gry, żeby już jechać po niej. W diary była właśnie mowa, że chcą zminimalizować elementy RPG, ale poczekamy zobaczymy. Wolałbym osobiście upgrade tworzenia postaci i dużo więcej przedmiotów bo gra i tak jest już mocno casualowa (czasem wręcz dziecinna). Ja bym jednak nie wysuwał na razie daleko idących wniosków bo z tymi zapowiedziami, zapewnieniami i szumem marketingowym z reguły wiąże się tylko pierd$lenie o d$pie maryny. Po ME2 ciężko będzie zaspokoić graczy bublem i na pewno pan molyneux zdaje sobie z tego sprawę.
    Ps zapowiadał kiedyś 7 części B&W z czego nad czterema miały już niby trwać prace także :shisha

16. stawik997

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Ha ha ha niezłe:p, dobra na poważnie jeżeli Molyneux myśli aby trafić do większej ilości ludzi, niech zacznie myśleć nie tylko o causulach bo inaczej Fable dostanie "zdechłą rybę" od większości z nas, dlatego mam nadzieje że Molyneux się opamięta:ban.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum