1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable 3 czy to możlowe?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Pitt1990, Sierpień 24, 2011.

1. Pitt1990

Pitt1990 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam wszystkich chciałbym podkreślić iż mam xbox 360 z 2005 roku ja nie znam się na tych napędach itp. ale chciałem podkreślić, że wszystkie gry mi działają do tej pory nawet te najnowsze jak Fable 3. Dlatego chciałbym się dowiedzieć jak sprawdzić swój napęd i ten cały dash aby poradzić inntm, iż na starych konsolach da radę grać w takie gry.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Napęd rozpoznajesz po tacce, znajdź sobie w internecie zdjęcia i porównaj ze swoją. Dasha sprawdzasz w ustawieniach konsoli, dane systemowe. Stare, to trochę źle powiedziane, bo na każdym xboxie możesz grać w każdą grę, więc to, że twój został wyprodukowany w 2005 roku nie znaczy, że możesz mieć problem z odpaleniem jakiś gier - to kwestia firmware napędu.

4. ZERO-GRAVITY

ZERO-GRAVITY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
  5. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579