1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable 3 jest w produkcji

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QuickShare, Czerwiec 30, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. QuickShare

QuickShare Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Torun
    A przynajmniej tak twierdzi jeden z pracowników Lionhead... na swoim ślubie

Powiedzmy sobie szczerze - wiadomość, że Lionhead pracuje nad kolejną częścią Fable nie jest szczególnie zaskakująca, ani szokująca. Ale jeżeli plotki ukazują się w taki sposób...

Mianowicie, Joshua Atkins, jeden z projektantów w studiu, żeni się i z tej okazji w rubryce towarzyskiej New York Times ukazała się stosowna notka:

Kod:
    Amy E. Gilbert i Joshua Samuels Atkins wstąpią w związek małżeński w niedzielę w San Francisco. Pan Atkins, 34 l., jest głównym projektantem przy Fable III, gry wideo z serii produkowanych przez Lionhead Studios w Guildford, w Anglii. Jest absolwentem Uniwersytetu Kalifornii, w Santa Cruz.
    No i teraz spekulacje, które nie pozwolą mi zasnąć przez następne trzy minuty: może to błąd drukarski i powinno być Fable II, a nie "III"? Kto wie. Jakiś czas temu jedna z osób podkładających głos do gry wygadała się na jej temat, może to makiaweliczna kampania promocyjna, zaczynająca się już na dwa-trzy lata przed premierą gry?

Fable 3 jest w produkcji | Gamezilla

2. Lotnik421 Xbox One

3. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    To raczej oczywiste, że Fable III jest w produkcji. Po takim sukcesie dwójki trudno o inną decyzję... i bardzo dobrze, gra jest wyśmienita i w kolejną odsłonę też zapewne pogram z wielką chęcią :)

4. cicinho

cicinho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chojna woj.Zach-Pom.
    TAK, Fable zasługuje na kontynuację :D

5. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    Nieee, tylko nie kolejna część tego shitu ;( . Naprawdę nie rozumiem że niektórzy się tą grą jarają, jak dla mnie Fable II nie miała nic wspólnego z prawdziwym RPGiem.

6. LoRD_Vader

LoRD_Vader Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kielce
    hawkes skąd taka negatywna wypowiedz przecież Fable 2 to pożądany I fajny RPG
    i w pełni zasłużył na kontynuacje

7. Ulus

Ulus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    krk
    no bo to nie jest klasyczny rpg. powiedzialbym ,ze raczej polaczenie przygodowki z elementami rpg. Nie wiem czy poprawnym okresleniem na taka gre jest cRPG ale wydaje mi sie ,ze wlasnie ten najbardziej pasuje.

Czekam z niecierplioscia na kolejna czesc. I i II byly genialne :D

8. seba12a

seba12a Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ta gra to gówno

w 3 będzie można zrobić kupe zamiast puscić baka ? Inowacja super...

9. czachadymi89

czachadymi89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zabkowice Sl
    A ja mogę powiedzieć ze PES to gówno :p nie podoba mi się a gry typu przygodowe mi się podobają, 1 i 2 były bardzo fajne, czekamy na 3 ;p

10. seba12a

seba12a Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    O gustach się nie dyskutuje ale w tej grze nie ma nic ciekawego jak dla mnie. Gra dla dzieci. Grafika beznadziejna, bronie hmm super drewniany miecz. nie no gra dla dzieci.

11. czachadymi89

czachadymi89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zabkowice Sl
    Dlatego jest taka fajna :p PES hmm 20 chłopa biega za 1 piłka grafika no hmm małe ludziki, możesz kupić jakiegoś dobrego pilarza co biega za piłeczką ;P. W sumie to chodzi o sentyment do gry i ciekawość jak się potoczy akcja

12. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Widać ktoś pograł w Bajkę przez kilka minut i wyłączył. Jak sama nazwa wskazuje, gra jest w klimacie BAJKOWYM. Mimo to nic nie stoi na przeszkodzie, by zabijać ludzi, uprawiać seks. Ja Fable odrzuciłem po 10 min. wróciłem do niego kilka miesięcy później i przeszedłem do końca. Gra jest na 5, lecz jest to przygodówka z elementami RPG (żaden RPG, cRPG).

13. Ulus

Ulus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    krk
    Tak mowia tylko osoby, ktore pograly 10 minut i nie chcialo im sie robic questow malym dziciakiem. Bo przeciez hardcore musi byc od samego poczatku (patrz gears of war). Wlasnie w Fable jest to boskie, ze zaczynasz gre jako maly dzieciak. Dopiero po pewnym czasie (jako juz dorosly) bierzesz 3 metrowy topor i jazda!
    Do cukierkowej grafiki trzeba sie przyzwyczaic. w koncu mialo byc magicznie i jest :)

14. Tharwynn

Tharwynn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Piekary Slaskie
    dobra wiadomośc do fanów tego typu gier ; )
    Czyli dla mnie ; ]

15. Czech

Czech Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Siedlce
    uważam że Fable jako gra RPG prezentuje się słabo, jest to raczej zręcznościówka z elementami RPG

16. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    Gierka niezla ... ale pierwsza czesc podobala mi sie bardziej niz druga - lepszy klimat.Czekam na trzecia.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum