1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable 3 kasa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wikmil, Maj 2, 2014.

1. wikmil

wikmil Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, od niedawna gram w fable 3 i po przejściu głównego wątku i tak prawie wszyscy mieszkańcy zgineli, aby wrócili i sklepy zostały otwarte musze wpłacić pieniądze to jakieś 5 milionów tak? Uzbieranie tej kasy zajmie mi więcej czasu niż przechodzenie całego głównego wątku. Jak szybko zdobyć pieniądze? Miał ktoś podobną sytuację? Z góry przepraszam jeśli już jest taki sam temat ale założyłam przed chwilą konto :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mohaa90

Mohaa90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Szczecin
    Ja przed ostatnią walką miałem 6 milionów. Wykupywalem wszystkie interesy w każdym z miast, który co 15 minut zarabiały. Zakladałem gumke recepturke na analog od kamery żeby się ciągle obracała, żeby się konsola nie wyłączyła od bezczynniści, wylaczalem tv i np szedłem gdzieś zrobić zakupy itp. ;-)

Wysyłane z mojego R800i za pomocą Tapatalk 2

4. wikmil

wikmil Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobry pomysł z gumką recepturką .

5. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    Podepnę się pod temat, żeby nie zakładać niepotrzebnie nowego.
    Potrzebuję jednej chętnej osoby do małżeństwa (mogę grać kobietą albo mężczyzną) i do dziecka online. Brakuje mi tylko tych 2 osiągnięć.

Wczytywanie...

Poleć forum