1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable 3 Kooperacja

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez leszekcce, Czerwiec 12, 2013.

1. leszekcce

leszekcce Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam jak w fable 3 połączyć się z kumplem w kooperacji ? Czy w kooperacji zdobywany razem osiągnięcia ? Czy jak walczymy to razen na tych samych przeciwników ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Ale na jednym ekranie chcesz ? czyt.Xboxie ?

4. leszekcce

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie. Kazdy na swojej konsoli - przez Xbox live

5. RaptorPL

RaptorPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Konin
    Jeśli chodzi o koperację offline to wystarczy podłączyć drugiego pada>nacisnąć strat>wybrać profil i gotowe.
    Online musimy włączyć widoczność kuli w opcjach w sanktuarium i podchodzimy do takiej kuli podczas rozgrywki wchodzimy z nią w interakcję i dołączamy.
    W razie jakichś pytań proszę pisać.

6. PIKOxPL

PIKOxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    jak by był ktoś chetny do wykonania achievmentu przez xbox live to pisac na live PIKOxPL jak uda mi sie polaczyc

1 osoba to lubi.
  7. Piotrexw

Piotrexw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jeśli chciałby ktoś zagrać na coopie to piszcie do mnie :)dzisiaj dopiero sciagnalem fable i fajnie byloby z kims grac od poczatku

8. leszekcce

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja gram z kumplem właśnie i beznadziejny ten coop, albo gra ma bugi, np: czasami ja mogę wejść gdzieś a kolega nie, jak ja strzelam magią do wilków to widzę to, a jak strzela kolega to nic widać że cokolwiek robi. Najlepsza kooperacja to była w Army of Two 2. Tu to tylko główny bohater może coś robić, a osoba z którą gra to praktycznie może tylko walczyć.

9. RaptorPL

RaptorPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Konin
    No niestety kooperacja w Fable 3 ma ten duży minus ,że nie można odejść od głównego bohatera zbyt daleko, ale we dwóch wiadomo przyjemnie się gra. Ja z chęcią bym z kimś zagrał tylko niestety nie mam golda. Kupił bym ale kasę na nagrywarkę zbieram więc gold na razie odpada.

Wczytywanie...

Poleć forum