1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable 3 na PC - oficjalnie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Maj 21, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Pamiętacie jeszcze małe zamieszanie, które powstało przy pierwszym pokazaniu okładki Fable 3? Pojawił się tam po raz pierwszy znaczek "Tylko na Xboksa 360 i Windows". Nie była to pomyłka, jak twierdzili niektórzy z Was. Gra ukaże się również na PC. Oficjalnie. Do tego pojawi się też oczywiście edycja kolekcjonerska.

O cenach na razie nie będziemy pisać (w skrócie - 65/85 euro za edycję zwykłą/kolekcjonerską), bo poczekamy na ich polskie odpowiedniki. Napiszemy natomiast co dodatkowo znajdziemy w kolekcjonerce:
    dodatkowy quest, polegający na rozwiązaniu zagadki nawiedzonych lasow Silverpines. Za jego wykonanie dostaniemy legendarny miecz - Wolfsbane
    karty do gry z Fable 3 opisujący bohaterów, królów, buntowników i wrogów
    dodatkową lokację
    monetę ze znakiem Gildii - jak każda moneta będzie mieć ona dwie strony - dobrą niebieską i złą czerwoną. W założeniu rzut monetą ma nam pomóc dokonać niektórych wyborów.
    nową rasę psa - boksera
    wyjątkowy strój z dalekich ziem Aurory

Przypomnijmy, gra będzie wykorzystywać Natala, nic więc dziwnego, że pojawi się i na pecetach. Więcej o samej grze znajdziecie tutaj.

Mam nadzieję, że dodatkowe bonusy nie tylko pojawią się również w Polsce (hej, w końcu gra pokaże się po zapowiadanej zapowiedzi LIVE na E3, więc paskudny proces wyciągania kodów z gier powinien już się skończyć), ale również będą na tyle ciekawe i dobrze wykonane, że pomogą usprawiedliwić przed sobą zakup droższej wersji gry.

AKTUALIZACJA: Edycja kolekcjonerska będzie tylko dla Xboksa 360 (wszyscy płaczący, że ktoś inny będzie też mógł pograć w "ich" grę, dostaną więc przynajmniej taką namiastkę złośliwej satysfakcji). Wersja na PC będzie kosztować 55 euro i pojawi się również w cyfrowej dystrybucji na Games for Windows - LIVE.

Piotr Gnyp

Fable 3 na PC - oficjalnie

2. Lotnik421 Xbox One

3. davidzgierz8484

davidzgierz8484 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zgierz
    Ciekawe. Gdzieś czytalem ze to pomylka. Ale różnie pisza.

4. NarutoUzumaki21

NarutoUzumaki21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Suwałki
    Ooo jak fajnie,że będzie też na PC. Ale ja wolę i tak kupić na Xbox'a :D

A do tego Edycja Kolekcjonerska wygląda dość ładnie :)

5. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    ale i tak kupie na Xa

6. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Mnie także podoba się kolekcjonerka ;) Jeśli nie będzie za droga to pewnie ją zakupie...
    a wiadomo czy będzie pl?

7. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Microsoft względem Sony strzela sobie coraz częściej już nie w stopę, ale w głowę. Nie dość, że ich exclusive odbiegają zdecydowanie jakością od konkurencji, to jeszcze coraz więcej gier wypuszczają na PC. Po co komu x360, jak aktualnie opłaca się mieć PS3 + PC. Mass Effect 2, Metro 2033, Splinter Cell, a teraz jeszcze Fable III. Gadanie, że Microsoft ma Windowsa, wsadźcie sobie w buty. Ile Microsoft wypuścił w tym roku "exclusives" prócz Alana Wake? No właśnie... Bieda. Jeszcze pół roku i kupno x360 będzie nieopłacalne, bo zamiast Microsoft dbać o klienta i przyciągać go do kupna konsoli swoimi tytułami, to odpycha go mówiąc "kup Pan PS3, bo "nasze" gry i tak są na PC"

Nie mam tutaj na myśli biednego polskiego rynku, gdzie mało kogo stać na dobrego PC. Nasz rynek nie liczy się w ogóle, wyścig toczy się w innych krajach, gdzie ludzie mają pieniądze. W Japonii Microsoft był na starcie spalony, w Europie już przegrał z Sony. Ostatnim bastionem zostało USA, a to i tak kwestia już czasu, że to Microsoft będzie gonił Sony.

Fable III również na PC haha! Błagam niech nikt już od dziś nie nazywa tego tytułu ekskluzywnym, bo właśnie taki status stracił. Lista gier dla których warto mieć x360 zaczyna wyglądać blado...

8. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    zrobię sobie tydzień z Fable, przejdę wszystkie części pokolei, bo jeszcze żadnej nie przeszedłem :)

9. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Oj Oj Oj Microsoft szczelaj sobie dalej po nogach, tylko zeby ci sie odłamek nie odbił i w głowe nie szczelil, ale nie oszukujmy sie to dalej Ex dla Xbox'a 360, tak samo jak Left 4 Dead 2, Mass Effect, Metro 2033 na ps3 w takie gry nie zagraja, a malo osob ma ps3 i komputer wstanie pociagnex te wszystkie gry (nie mowiac o l4d 2) :D
    Masz czego załowac .

EDIT: Mam nadzieje ze MS ma jakiegos dobrego ex'a na E3, bo mowili ze to jakas bomba... bo jezeli nie to kolejny rok przegrany z ps3 pod wzgledem ex'ow, moze jeszcze jakby fable 3 byloby tylko na x360 to mieliby szanse ale teraz? I taki mały offtop: czy wogole bedzie mozna ogladac gdzies na zywo E3?

10. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    I kolejny Exclusiv w plecy :( Troche szkoda.

11. CritiCalz

CritiCalz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No i M$ po raz kolejny wydymał xfanów w kakao. Brawo dla ekipy Ballmera !

12. D4Ru73K

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    PatrixOK - pół ex, pół ex, nauczcie się wreszcie. Microsoft mówiąc np. "PS3 ma wiele dobrych tytułów, ale my mamy świetnego Mass Effect 2, fenomenalnego Splinter Cell Conviction czy niesamowitego Fable III, więc kupcie naszego x360, bo przegapicie te tytuły" ośmiesza się, a wiele razy wrzucał tytuły multiplatformowe i pokazywał czego to PS3 nie ma.

Tytuł exclusive to gra wydana tylko na jedna, NA JEDNĄ platformę (x360/PS3/PC) i nie broń debilnej polityki przez pryzmat portfela Polaków. Microsoft stracił jednego z najmocniejszych exów na ten rok. Widać, że ktoś nie wierzy w komercyjny sukces Fable III, więc odkręca kran z $$$ na PC.

Jeszcze niech Microsoft ogłosi Halo Reach na PC i jako platforma będzie trup, bo szczerze tak patrząc ten rok jest rokiem PS3, pod względem i sprzedaży i tytułów. Alan Wake w pojedynkę nic nie zrobi, a reszta to nie są exclusive. Coraz bardziej śmiać mi się chce z polityki Microsoft, nie dziwię się już, że w Europie dominuje PS3. Jeszcze trochę i USA też padnie.

13. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    To są tzw. Exy MS.

Zaczynam żałować zakupu x360.. i to strasznie :/.

14. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    A niech sobie mają chłopaki na PC.
    Taka jest polityka MS niestety...
    Mamy rzekomego ex na X'a, ale mimo to posiadacze PS3 (jeśli mają) mogą sobie w nasze ex'y zagrać na kompie niestety...

15. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    hehe....towarzyszu myślę, że powinieneś się jakoś określić. Dopiero najeżdżałeś, że Fable masz w d*pie bo to dziecinna gra a teraz płaczesz, że wychodzi na pc i nawet piszesz, że jest grą dla której warto mieć x360. Czegoś tu nie obczajam.

Wracając do tematu, mam x360 ale w gry pokroju Fable lepiej mi się gra na pc, więc zapewne tę wersję wybiorę.

16. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Halo:Reach nie wyjdzie na PC to nie tylko Alan Wake, dodaj jeszcze ta "bombe" na natala . Nie chce bronic MS bo jak dla mnie to czarnulka od sony zawita moze nawet w poniedzialek, ake nie mow ze Alan Wake to jedyny ex dla MS ;),

17. D4Ru73K

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Gdzie płaczę? Czy krytykowanie polityki to płacz? Z x360 jest bardzo mocno związany, nie trawię polityki Sony, ale widzę, że Microsoft jeszcze bardziej sobie kopie dół. Fable mam głęboko w poważaniu, zależy mi tylko na tym, aby ludzie byli świadomi, co znaczy słowo ekskluzywne w przypadku gier.

Natal jest pomyłka, tak samo jak Move, więc żadna "bomba" wrażania na E3 nie zrobi. Masz rację zapomniałem do Halo Reach i Alan Wake dopisać Crackdown 2. Bogatą listę gier ma x360 na ten rok, nie ma co...

18. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Czytałem o tym w CDA, a mają być wspólne serwery X360 i PC:)

19. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    żal! Jak microsoft dalej będzie tracił tak excusivy to ich konsoli nikt nie kupi. Nie dość, że w tym roku dostaliśmy dopiero jednego exa- Alan Wake, to widzę że można liczyć tylko na Gears of War 3. Bieda Microsoft, bieda!!!

20. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Ładne pudełeczko

21. residentosevilos

residentosevilos Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    a za niedlugo oglosza girsy 3 na pc:D,ehh za niedlugo sony dogoni ich w liczbie sprzedazy konsolek bo jak wiadomo exy licza sie bardzo,przykladowo ogladalem wyniki sprzedazy gier w usa i god of war na 3 miejscu!

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum