1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable 3- nasz księciu :)

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez neCro, Listopad 10, 2010.

1. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Witam, mam pytanie czy ten bohater ktorym poruszamy sie w Fable III, to syn bohatera ktorym graliśmy w Fable II ?... Pytam bo nie mam pewności czy to o niego chodzi czy jakiegos innego z "jego" czasow :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. Alf1966

Alf1966 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    Z tego co wiem to ten sam. A ja zamiast tworzyć nowy temat mam pytanie. Przeszedłem grę i chcę otworzyć demoniczne wrota w Millfields i jestem na maksa gruby, ale z byciem brzydkim mam problem. Docieram do ponad połowy paska i nic nie mogę dalej zrobić, aby stać się jeszcze brzydszym. Niech ktoś napisze co mam dokładnie założyć jakie ciuchy, włosy, tatuaże, barwniki itp, abym był na maksa brzydki. Z góry dziękuję.

4. GieKSiarz

GieKSiarz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Grudziądz
    Kolego pomóż mi z misją pod bramą gdzie stoi 4 kolesi z paczkami a w koło pełno ludzisk i nic nie mogę zrobić. Tu nie ma takich gestów jak w poprzedniej części nie wiem czy to błąd gry ale nie mogę sobie poradzić z tym. Będę wdzięczny

5. Alf1966

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    GieKSiarz jak byś mógł bardziej szczegółowo opisać co to za misja, albo zdjęcie wrzucić to by mi pomogło, bo na razie nie mogę sobie przypomnieć co to za misja, a tak to bym starał się ci pomóc. Ja mam natomiast inny problem z achievementem. Mam zdobyć 20przyjaciół na razie mam 7 i po tym jak zostałem królem wszyscy mnie kochają, a muszę znaleźć osobę neutralną , żeby została moim przyjacielem, lecz takowych nie ma. Ma ktoś jakiś pomysł gdzie takie osoby zdobyć, albo jak inaczej rozwiązać ten problem ?

6. MaverickPL

MaverickPL Guest

Alf: masz zrobic dokladnie to co jest potrzebne do jednego z achivmentow.
    Zaloz na siebie jakies ciuchy (najlepiej pizame) i pokoloruj kazdy element garderoby na inny kolor.
    Podejdziesz do wrot, powiedza ze moda dla ciebie nie ma zadnego znaczenia i zasugeruja ze figura tez nie powinna sie liczyc.
    Potem wystarczy sie odpowiednio dobrze poobjadac zeby przybrac na wadze i tyle.

Jesli juz jestes "upasiony" to zapewne pomalowanie stroju wystarczy.

ps. Co do przyjaciol, to jesli nie mozesz jako krol to zacznij nowa gre i zdobac 20 przyjaciol. Proste.
    Ja w ten sposob staram sie wlasnie zrobic achivment z 15.000 sztuk zlota nagrody za moja glowe. Bo jak krol moge mordowac dowoli i nie wyznaczaja za mnie nagrod.

Poza tym nie w kazdej miescinie ludzie Cie az tak bardzo kochaja, poszukaj w innych miejscach, mozna trafic ludzi neutralnych.
    Zawsze mozesz tez ich poobrazac gestami, powinni przestac cie kochac.

7. GieKSiarz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Grudziądz
    W bramie braithwood stoi czterech panów z paczkami w rękach jak zblize się to pokazuje mi od razu tych kolesi i ludzie ustawiają sie w krąg wrota miasta od razu sie zamykają i nic nie mogę zrobić pokazuje mi się nad głowami ludzi z miasta a że moge wcisnąć ale nic się nie dzieje jak wciskam pokazuje mi się tylko że są neutralni. A w misji pisze mi wróć do samuela ? Screen postaram sie wrzucić ale jak coś ci się przypomni to pisz Pozdro ps a powiedz mi jak się wykonuje gesty do ludzi poprzez wcisnięcie a tak ?

8. Alf1966

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    MaverickPL dzięki spróbuję z tym obrażaniem ludzi.
    GieKSiarz Tak gesty robi się poprzez wciśnięcie A, a potem będziesz miał wybór co chcesz pokazać. Jak przytrzymasz dłużej to będzie lepszy efekt. Co do tej misji to ja nie miałem takiego problemy i nie kojarzę żeby ta brama się w ogóle zamykała. Ja ją miałem cały czas otwartą, albo naprawdę mi to z głowy wyleciało. A grasz jako zły czy dobry ? Bo może jesteś zły i nie chcą cię wpuścić. Nie wiem o co może chodzić.

9. GieKSiarz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Grudziądz
  10. Alf1966

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    A może chodzi o to, że musisz zdobyć pieczęcie gildi wykonując misje dla ludzi i dopiero wtedy cię wpuszczą ? Sprawdzałeś to? Bo ja zawsze jak otrzymywałem takie zadanie ze zdobyciem zaufania ludzi od razu wykonywałem misje dla nich i potem nie miałem problemu z wejściem gdzieś tam.

11. GieKSiarz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Grudziądz
    no ja próbuje ominąć to zawsze robiłem szybką podróż do kogoś w mieście żeby nie przechodzić przez bramę, a jak podejde do tego miejsca od wewnątrz miasta to się zamykają nad głowami ludzi pokazuje mi się a nad głową ale nic nie mogę zrobić trzymanie wciskanie nic nie daje czasem pokaze mi tylko że osoba jest neutralna. Nie mogę nawet się wydostać z tego miejsca.

12. Vladko

Vladko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

czy ktoś już próbował wykorzystać darmowy kod dołączony do gry upoważniający do pobrania dodatków w postaci nowych strojów itp. z XBOX Live? Mam konto Silver (Free). Na ulotce jest wyraźnie napisane:"wybierz opcję: wybierz kod" lecz niestety u mnie takiej opcji nie ma w dziale dodatków do gier - mogę to sobie tylko kupić:-(((

13. Alf1966

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    To nie wiem o co chodzi ja takiego problemu nie miałem. Być może to jakiś bug, bo mi wszystko normalnie działało i bramy nie miałem zamkniętej.

Wczytywanie...

Poleć forum