1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable 3, nie grałem i poprzednie części, zrozumiem fabułę?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez aPoLhIzE, Lipiec 30, 2011.

1. aPoLhIzE

aPoLhIzE Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Fable 3, nie grałem w poprzednie części, zrozumiem fabułę?

Przy zakupie konsoli dostałem 2 gry, a jedną z nich jest Fable 3. Konsola jeszcze nie doszła, ale chciałbym się dowiedzieć czy zrozumiem fabułę nie grając w poprzednie części Jeżeli mieliście stycznośc z tą produkcja, proszę o odpowiedź ;).

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Jako weteran tej serii mogę powiedzieć że bez większych problemów zrozumiesz fabułę i będziesz się świetnie bawił. Bolączką serii Fable są słabe lub wręcz znikome nawiązania do poprzednich części, a szkoda bardzo, grając w III usłyszysz jedynie parę razy że jesteś księciem, wszyscy pokładają w Tobie dużą nadzieję, jesteś potomkiem króla - bohatera (którym się grało w 2 części) i... to tyle... może na początku będziesz się czuł zagubiony gdy NPC będą mieli Cię za jakiegoś guru, ale się szybko zaaklimatyzujesz : )

4. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    MrDraiger ma rację, nie mniej jednak powinieneś zagrać w poprzednie części po kolei. Jak już kiedyś mówiłem w innym temacie, seria Fable ma tendencję spadkową i możesz się do niej trochę zrazić grając najpierw w 'trójkę'. ;)

5. Fenen

Fenen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdnica / Boon
    Panowie u góry 100% racji. Sam miałem fable 3 ukończyłem ją jako jedyną z części i naprawdę super zabawa i nie było problemów z fabułą.

6. fid666

fid666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    bez problemow mozna grac, f3 toszeczke stracilo klimat ale nadal ma w sobie to cos , jak dla mnie 1/2/3 must have dla kazdego hardcorowca ktory jest nerwowy i gra duzo na multi , przy fable wypoczywam/odplywam , gra dziala na mnie jak melisa

7. Yazaar

Yazaar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Spokojnie :D tez zaczalem od 3 czesci :p

8. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    skończyłem wszystkie trzy części i trójka najgorsza - niemniej fabułę ogarniesz bez najmniejszego problemu. nawiązania fabularne do poprzednich części są niewielkie i nie mają żadnego wpływu na tryb gry

9. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ahh... jedynka to była dobra gra! Dwójka mnie zachwyciła tym, że mogłem pochodzić po zniszczonej dębowej dolinie i zobaczyć zombiaka (LOL!) Lady Grey. W trójkę nie grałem i nie zamierzam, bo mam inne must have takie jak RDR czy Wiesiek 2.

Wczytywanie...

Poleć forum