1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable 3 osiągnięcia

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SEBA VENCEDOR, Sierpień 11, 2013.

1. SEBA VENCEDOR

SEBA VENCEDOR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    WARSZAWA
    Witam. Mam problem z dwoma osiągnięciami. 1" Zdobądź 15000sz. złota nagrody wyznaczonych za twoją głowę"-szedłem ścieżką dobra,jestem królem no i domyślam się,że muszę robić złe uczynki,więc zacząłem zabijać ludzi,strażników-już mi na głowie coś zaczyna rosnąć ale nic więcej-pytanie czy muszę to robić w jakimś mieście,kto ma tę nagrodę wyznaczyć a może już za późno bo jak jestem królem to jestem nietykalny,więc czy muszę zacząć grę od nowa ? 2."Zdobądź 20 przyjaciół"-zrobiłem już tych ich zadań chyba ze 40 i stali się moimi przyjaciółmi a aczika nie ma więc mam pytanko czy gra zalicza zdobycie przyjaciela z jakiegoś wcześniejszego jego poziomu np.strach,nienawiść itp. i muszę więcej misji dla niego zrobić,czy muszę robić to w jakimś mieście(domyślam się,że Aurora odpada bo tam wszyscy już są moimi przyjaciółmi) ? Czekam na odpowiedź,z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. RaptorPL

RaptorPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Konin
    Musisz zacząć grę od nowa ponieważ jak sam wcześniej napisałeś król jest nietykalny. Musisz to po prostu zrobić zanim zostaniesz królem albo jeśli się nie mylę możesz dołączyć do innego gracza który nie jest jeszcze królem i u niego to zrobić oczywiscie za jego zgodą ponieważ jeśli u niego zrobisz jakieś szkody to u niego to zostanie. A do przyjaciół to najlepiej być dobrą postacią i zrobić te 20 misji z przyjacielem i musi wpaść aczek :)

1 osoba to lubi.
  4. SEBA VENCEDOR

SEBA VENCEDOR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    WARSZAWA
    Ha jak pisałem tego posta to tak myślałem,że pewnie Ty mi odpowiesz.Super i dzięki bo bym rozrabiał i rozrabiał tym królem.

5. RaptorPL

RaptorPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Konin
    Do usług :D

Wczytywanie...

Poleć forum