1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable 3 problem z obroną wioski

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez scorpion22, Marzec 17, 2012.

1. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,znowu mam problem z grą fable 3, otóż jestem w misji gdzie mamy wybór aby obronić wioskę Silverpines przed atakiem wilkołaków lub zgaśić w niej ogień który je odstrasza. Wybrałem obronę wioski,wyciąłem atakujące mnie wilkołaki i .... tu właśnie jest problem otóz nie wiem co robić dalej . Na liście misji jest napisane żebym bronił wioski a nikt jej już nie atakuje a poza granice wioski wyjść nie mogę. Co robić ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    ta gra jest strasznie zbugowana, ja też miałem pborlem że nie mogłem wyjść z kanałów i musiałem zaczynać od nowa

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    I znowu zły dział.

@Down: Pytanie o grę? Sam piszesz "znowu mam problem z grą" i gdzie wsadzasz temat? Do Gry a gdzie powinieneś? Pomoc, bo jak byk pisze pod nim "Masz problemy z grą? Tutaj Ci pomogą!".

Miej Ty chociaż tupet i nie pouczaj moderatora.

5. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak zły dział ? Przecież pytanie o grę. A wie ktoś jak przerwać misję ? Było coś z przytrzymywaniem A ale nie działa. Zrobiłem sobie nie chcący save na tym bugu :(

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    a ty myślisz że ja zaczynałbym grę od nowa jakby się dało przerwać/powtórzyć misję ?
    też save'nąłem na tym bugu i nic się nie da z tym zrobić.
    ostatecznie spróbuj wgrać title update ale wątpie czy to pomoże

Wczytywanie...

Poleć forum