1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable 3 pytanie o wygląd bohatera

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Ino, Listopad 24, 2010.

1. Ino

Ino Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Witam! Bardzo chciałbym się dowiedzieć, czy rozwijając pewne atrybuty postaci zmieniamy jej wygląd. Chodzi mi to to, czy jak zwiększamy siłę, to postać jest bardziej muskularna lub gdy zwiększamy mądrość, to postać robi się starsza (tak było w jedynce z tego co pamiętam).

z góry dzieki! :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. DarkTrey

DarkTrey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Bolesławiec
    Im bardziej ulepszasz walkę wręcz tym bardziej stajesz się muskularny
    Ulepszanie broni dalekodystansowej - postać robi się wyższa (przynajmniej mi się tak wydaje :p)
    Ulepszasz magię - zaczynają pojawiać się kręgi magii na ciele (czy co to tam było :p )

W Fable 3 grałem dość dawno ,więc w razie czego proszę mnie poprawić ^^

4. Peszek

Peszek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary
    Z tego co wiem - wraz z większa inteligencją - co równa się z większą ilością many, pojawiają się niebieskie "kreski?" na ciele. Nie wiem czy informacja jest w stu procentach pewna, ale powiedział mi to kolega - więc chyba tak.

5. x_kamil

x_kamil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nieprawda. Nie ma tak jak w Fable 2 że im lepszy poziom magii to tym więcej niebieskich śladów na ciele. W fable 3 zmieniają się tlko rękawice, miecze, topory i broń. Na ciele przybywają jedynie blizny i takie dziwne lekko widoczne znaki na twarzy. I jeszcze jedząc można przybrać na wadze lub się odchudzać.

Wczytywanie...

Poleć forum