1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable Anniversary - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 31, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    Syf. 2/10

Ta gra to legenda. Pierwsze rpg w którym miałem jawny niedosyt fabuly oraz uczucie wielkiego wplywu na rozgrywajaca sie historie....Zreszta kazdy wie czym jest Fable :)

Powiem wiec czemu ta reedycja mi sie nie podoba. Wszystkie filmy pozostaly w standardowej dosc kiepskiej jakosci. Gra jest na engine unreala co powoduje wkurzajace doczytywanie sie tekstur. Malo tego, gra potrafi ostro chrupnac i dziala w granicach 25-27 klatek co troche boli. Przestrzenie zdaja sie byc sztucznie wzbogacone.Widac,ze czesc tekstru jest tutaj doklejona, jakby na sile... Zmieniono tez kolorystyke, z basnowej na bardziej realna.Slaba komponuje sie to wedlug mnie z seria Fable. Natomiast najgorsza jest mechanika gry. Postaci dziwnie sie zachowuj... tzn przy ajkichs rozmowach nagle zacinaja sie im animacje albo glowy obracaja sie we wszystkich kierunkach z szybkoscia poklatkowa.Generalnie animacje sa bardzo slabe i sztywne. Mozna bylo to poprawic. Dzwiek rowniez zostal taki jak i byl. Akurat to dobrze, choc mozna bylo postawic na nieco lepsza jakosc badz dodanie jakichs efektow.Brak tez pelnego tlumaczenia napisow. Kwestie poboczne wypowiadane sa wylacznie na glos. Takze i kamera potrafi zatrzymywac sie w strasznie glupich miejscach.Ogolnie jest to ta sama gra, ktora pod wplywem ulepszenia silnika graficznego nabrala dodatkowych wad, ktore widac na akzdym kroku i czlowiek zdaje sobie sprawe ze cos tu nie gra. Jak dla mnie mozna bylo zostawic te legende w spokoju...No ale to micro$oft... Dla wszystkich posiadaczy PC - lepiej wyjdziecie jak kupicie za grosze zwykle fable+lost chapters. Gra nie bedzie sprawiala problemow i bedzie po polsku.A w dzisiejszych czasach kazdy PC odpali ja w wiekszej ilosci fps anizeli anniversary na 360...

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Konsola RGH - więc nie ma mowy o graniu z płyty itp itd.

Potwierdzam gra chodzi okropnie. Jak nie dadzą do tego jakieś TU usprawniające to wszystko, to w ciemnych barwach to widzę. Jakoś na filmikach itp itd tak okropnie nie chodziło.. Złapałem już jedną wiechę na wejściu do lokacji. Więc jak na razie gra do mnie nie przemawia. A wielka szkoda, bo dzięki niej tak bardzo się cieszyłem na Luty.

Animacje postaci są świetne :D w szczególności jak się zatną ;)

Jak do tej pory ocena: 1/10 - w takie coś nie da się grać.

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    potwierdzam, gra jest niegrywalna.
    10-20 klatek to maksimum, chrupie na każdym kroku.
    moja ocena to 0/10
    nie da się grać.
    jestem bardzie niż zły :(

6. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Nie wiem dlaczego tak piszecie. Gram i jestem zadowolony. Kopię kury, wykonałem pierwszy dobry uczynek-wkopałem nieuczciwego męża jego żonie. Grafika jest wyraźnie lepsza niż na pierwszym Xboxie i gra jest jak najbardziej grywalna.
    Właśnie kupiłem prezent dla Theresy. Gra chodzi bez zarzutu. Przeszedłem ostatni test, otrzymałem promocję od Guildmastera i zaczęła się przygoda na max-a. Nic się na razie nie zacięło.

7. Tr1SH

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    Przejdź chociaż może do areny i wtedy się wypowiedz. Po 5ciu minutach gry ja też miałem pozytywne odczucia. A im dalej, tym bardziej moja frustracja rosła. Grę przeszedłem. Łącznie wysypała się 7 razy do tego stopnia, że potrzeba było odłączyć zasilanie.

8. Fearevil

Fearevil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Niestety to wszystko co napisali poprzednicy jest prawda...
    Gra jest kaszana... Ja takze czekalem na nia z utesknieniem, a tu okazuje sie wielkim gniotem:(
    Zostaje granie na emu XBOXa lub granie bezposrednio na nim jesli ktos ma:)
    Jestem tylko ciekaw czy cos z tym zrobia.

9. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    grałem i jako Fable jest super no bo przecież to ta sama historia jak i przgoda + lepsza grafika ale chrupie niesamowicie.
    Chciałbym jednak uspokoic b gra nie miała jeszcze premiery i być moze MS juz ma jakas łatke i bedzie cacy bo sa same plusy procz tego jednego minusa jakim jest to ze gra chodzi dosc srednio

10. Fearevil

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Gra jako gra jest super, ale właśnie chodzi o te wszedobylskie sciny.
    Obys mial racje z ta latka, bo ja wracalem do tego tytulu na PC bodajze ze 4 razy, a potem troche na classicu xie pykalem wiec strasznie mi zalezy na ogarnieciu odnowionej wersji na x360.
    Jeszcze jakby sie dalo wrzucic spolszczenie ze starej wersji to juz w ogole bylby miodas:)

11. mario546

mario546 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Gra okropnie laguje,przez te spadki płynności gra jest niegrywalna,na szczęście wyszedł już pierwszy Title Update Fable Anniversary Title Updates ciekawe czy po wgraniu są nadal w grze lagi.Dzisiaj pobiore TU i zobacze czy występują w niej problemy z płynnością animacji.Po wgraniu TU dużo pomogło,nie ma już w grze tak dużych spadków animacji,gra działa o wiele lepiej i nie ma grze już problemu z wczytywaniem tekstur.

4 użytkowników lubi ten post.
  12. dawidek295

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    potwierdzam teraz można re oceniac całkowicie inaczej procz paru bugow gra sie wysmienicie nie ma spadkow animacji i nie widac az tak wczytywania sie tekstur

13. Pupilek_administracji

Pupilek_administracji Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    290
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Hamburg
    TU wgrane i nie widze róznicy w grze... jak się grało tak się gra... a nie załapała ani razu zawiechy...

14. dawidek295

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    nieprawda w poźniejszej fazie gry animacje chrupały jak i tekstury bardzo długo sie doczytywały tu to naprawił

15. Fearevil

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wgralem TU i tez stwierdzam, ze jest lepiej. Zdarzaja sie lekkie sciecia np. jak sie biegnie przez "stołówkę" w gildii bohaterow, ale to samo bylo w starej wersji wiec ja jestem przyzwyczajony do tego. Fakt, faktem wreszcie mozna spokojnie pograc:)

16. Tr1SH

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    Gra zyskała jakies ~3 fps. Dalej jest to dalekie od plynnosci ale gra dziala zdecydowanie lepiej. Z pewnoscia menu`sy chodza istotnie szybciej.No i co najwazniejsze gra juz sie nie sypie po jakims czasie spedzonym z gra badz przy wczytywaniu tekstur. Teraz mozna sie nie bac,ze zaraz bedzie reset i koniec z sejwem ale normalnie grac.

17. koniak90

koniak90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Grał ktoś w to na xone? I jak jest z autozapisem? Grałem w jedynkę na pc, ale nie spodobała się mi ze względu na brak autozapisu. Nawet kiedy ręcznie wykonałem zapis to po wczytaniu zaczynałem wcześniej.

Wczytywanie...

Poleć forum