1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable Anniversary z poważnymi bugami; Lionhead próbuje znaleźć przyczynę

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 12, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Fable Anniversary trafiło już na europejski rynek. Zdania dziennikarzy w recenzjach są jednak podzielone - jedni zachwycają się odświeżoną wersją dzieła Molyneuxa. Inni wskazują m.in. na obecność w grze licznych bugów. Do głosów krytyków przyłączyli się sami gracze.

Fable Anniversary niestety nie zostało należycie dopracowane. Oficjalne forum gry wypełnione jest narzekaniami graczy, którzy zmagają się z problemem zawieszających się konsol. Sprzęt wymaga wielokrotnego resetowania w trakcie zabawy.

Lionhead jest świadome problemów ze stabilnością Fable Anniversary i zapewnia, że robi aktualnie wszystko, by wyeliminować bugi.

Macie problemy przy przechodzeniu Fable Anniversary? Jak wrażenia z zabawy?​

2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Po licznych wymuszonych resetach konsoli dzięki najbardziej dopracowanej grze 2013 roku Battlefield 4, jakby mi w kolejnej grze zaserwowano takie "dodatki", to dzięki mojemu opanowaniu, moje płyty po dżentelmeńsku by wyleciały przez okno wprost pod nadjeżdżający walec.

4. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    ja gram i się nie spotkałem z jakimś zacięciem konsoli, zauważyłem jednak że często gry zawieszają się ludziom którzy mają dysk 250gb (fifa, BF, lego itp itp.) ja mam 120gb i wszystko działa

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1671
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Mnie dziwi jeden fakt.. Nikt do diabła nie kontroluje produktu finalnego?! Czy po prostu twórcy mówią gra skończona, wysyłają do tłoczni później w pudełko i do sklepu?! Bo na to wygląda. Jak świeża gra może mieć takie błędy..
    Chociaż rzekomo TU ratuje trochę sytuację - nie próbowałem bo nie mam czasu aktualnie na granie :).

6. horacy4

horacy4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Teraz to liczy się tylko $ a nie finalny produkt

7. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    TU ratuje resety kopnsoli.Natomiast niska wydajność i bugi dalej pozostaja.W watku na forum zarowno ja jak i inni gracze na to narzekamy.

Wczytywanie...

Poleć forum