1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable I / II / III ?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Neithell, Czerwiec 18, 2011.

1. Neithell

Neithell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Witam. Mam taki dylemat, którą część Fable wybrać? Stać mnie tylko na jedną, ale nie mogę się zdecydować na którą. Wiem tylko trochę o pierwszej części, bo parę razy miałem z nią styczność na PC , ale nie na tyle długo, aby wycisnąć z niej 100%. Najlepiej by było, gdyby wypowiedziała się osoba, która grała we wszystkie trzy części i poleciła jedną z nich ( jakieś argumenty za i przeciw mile widziane ). Z góry dziękuję.

PS. Wiem, że można o tych grach wiele wyczytać w internecie, ale opinie są tak skrajne, że wciąż nie jestem pewien, która część jest warta najwięcej uwagi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    Seria Fable ma tendencję spadkową, niestety, ale jako jej wierny fan grałem w każdą część i zdecydowanie najlepszą według mnie jest The Lost Chapters, czyli jedynka. Ma najciekawszą historię, jest chyba najdłuższa ze wszystkich i wciąga najbardziej (przeszedłem ją bodajże 16 razy i nie było momentu w którym poczułbym się znudzony). A poza tym, bez sensu chyba jest grać w sequel/trzecią część, nie wiedząc o co chodzi? ;)
    Pozdrawiam.

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Ja grałem w 1 i 2. Gdyby sterowany przez nas bohater nie byłby nieśmiertelny, to na pewno bym skończył, ale po pewnym czasie stwierdziłem, że taka gra nie ma sensu.

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Podpisuję się pod tym postem ! Też tę grę przeszedłem kilkanaście razy. Jedynka MA klimat, następne już nie, wykastrowane Fable i tyle. Tylko jedna uwaga Don Joinciano, akurat Fable 2 i 3 tak spartaczyli że fabuła z jedynki praktycznie nie istnieje w 2 i 3 a szkoda, bo takie powiązanie byłoby super...

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    jedynka bardzo dobra ale uwazam ze dwojka jest juz lepsza. obydwie mi sie bardzo podobaly ale bez watpienia uwazam, ze jednak druga czesc byla lepsza. trojka masakra

7. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    To prawda, ale w grze pojawiają się takie imiona jak Jack the Ripper, czy Bohater i oczywiście sama Teresa. Jeśli grało się w jedynkę to się wszystko skojarzy, jeśli nie - w pełni się z tobą zgadzam - to nikt i tak nie będzie miał problemów z ogarnięciem Albionu. :)

8. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    1>2>3

Jedynka była świetna. Czuć było klimat. Fabuła była ciekawa. Fajnie się grało. System walki był świetny - było coś takiego jak pancerze o czym można w dwójce zapomnieć. A kolejne części... co tu dużo gadać. Mr. Draiger dobrze powiedział - z roku na rok coraz bardziej "kastrują" to grę przez co polecam jedynkę :)

9. NarutoUzumaki21

NarutoUzumaki21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Suwałki
    Grałem w 2 i 3. Osobiście bardziej urzekła mnie 2 niż 3 o wiele bardziej wciągnąłem się w fabułę i oczywiście rzecz jasna przyjemniej się grało więc podpiszę się pod stwierdzeniem:

Wczytywanie...

Poleć forum