1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FABLE II Episode 1 (of 5)

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez sniperx, Luty 28, 2010.

1. sniperx

sniperx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ok. Tarnowa
    Mam pytanko na stronie XBL Marketplace jest do ściągnięcia FABLE II Episode 1 (of 5).Gdy uzbieram wszystkie części czy to będzie pełna gra ??A może wiecie czy trzeba będzie płacić za następne party?

2. Lotnik421 Xbox One

3. HarryOnALeash

HarryOnALeash Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupia Kapitulna
    jak wychodził Episode 1 to słyszałem, że za resztę części trzeba zapłacić. Ja bym kupił całą grę w wersji pudełkowej - kosztuje teraz na allegro 75 zł wersja GOTY Edition, ale nie wiem ile w sumie będą kosztować tamte części do pobrania więc sam decyduj

4. nowas89

nowas89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ZgN
    nie niebedzie to pełna gra było cos podobnego na forum, a co do gry to polecam:D do przejscia bo fable 3 ma ponoć bazować na save z 2

5. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    jak sciagniesz wszystkie party to bedzie pelna gra. sciagnalem sobie 1. part \eby zobaczyc czy gra mi sie podoba i gdy robilem cos gdzie wyskoczylyby normalnie achievementy pokazywal mi sie komunikat ze nalezy sciagnac pozostale czesci aby osiagniecie sie odblokowalo. ogolnie to wydaje mi sie ze wersja pudelkowa taniej wyjdzie + bedziesz ja mogl potem odsprzedac.

Wczytywanie...

Poleć forum