1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable II Śnieżna Kula

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez macieQ, Sierpień 16, 2010.

1. macieQ

macieQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam problem z zabiciem potworów z misji z Śnieżnej Kuli. Trzeba tam zabić cienie , a problem występuje przy czerwonych cieniach , nie da się ich zabić , próbowałem różnych sposobów i nic. Moje pytanie brzmi czy wie ktoś jak je zabić?
    Dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ancient296

Ancient296 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kolory cieni = kolory kul doświadczenia.
    Niebieskie cienie - walka wręcz
    Żółte cienie - walka dystansowa (broń palna)
    Czerwone cienie - magia.
    Używaj czarów ukierunkowanych a zadasz im obrażenia (zobaczysz wypadające kule doświadczenia).
    Ja to zadanie zrobiłem tuż po przybyciu do Bowerstone nowym bohaterem (miałem czar na 1 poziomie - ostrza) i nie było żadnych problemów :)

1 osoba to lubi.
  4. ls29

ls29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Albo po prostu używaj klawiszy na padzie odpowiadajacym kolorom cieni.

Wczytywanie...

Poleć forum